Według informacji, jaką podał dziennikarz agencji Tass.ru, amerykańska organizacja pracuje nad zestawieniem pojedynku na szczycie kategorii muszej na galę z numerem 259, która odbędzie się 6 marca przyszłego roku.

Joseph Benavidez (MMA 28-7) to absolutny weteran oraz pięciokrotny pretendent do tytułu mistrzowskiego UFC. Amerykanin jest po dwóch porażkach z rzędu, które zadał mu Deiveson Figueiredo. Zawodnicy ostatni raz mierzyli się ze sobą w lipcu bieżącego roku, kiedy to popularny „Bóg Wojny” poddał 36–latka i tym samym został nowym czempionem wagi muszej.

Z kolei Askar Askarov (MMA 13-0-1) to były czempion ACB (teraz ACA), który pod koniec 2019 związał się z największą organizacją na świecie. Pod jej szyldem stoczył dotychczas trzy pojedynki. „Bullet” w inauguracyjnym występie zremisował z Brandonem Moreno. Ostatni raz w oktagonie był widziany również w lipcu, kiedy to pokonał Alexandre Pantoję przez jednogłośną decyzję sędziów. 28–latek, który jest znany z wybitnych umiejętności zapaśniczych, obecnie plasuje się na trzecim miejscu w rankingu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.