UFC zorganizuje specjalną konferencję prasową promującą walkę, której stawką będzie tytuł „największego skur*ysyna w MMA”. Jorge Masvidal oraz Nate Diaz pierwszy raz spotkają się twarzą w twarz w ten czwartek w Nowym Jorku. Rozpocznie to oficjalnie okres promocji jednego z największych starć w tym roku.

Nate Diaz (20-11 MMA) w sierpniu udanie powrócił do oktagonu po blisko 3-letniej przerwie od startów w MMA. Na gali UFC 241 Amerykanin rozprawił się przez jednogłośną decyzję z Anthonym Pettisem. W 2016 roku młodszy z braci Diaz dwukrotnie mierzył się z Conorem McGregorem. W pierwszym starciu udusił Irlandczyka w drugiej rundzie, natomiast w rewanżu po świetnej walce poległ przez większościową decyzję. Po zwycięstwie nad Pettisem, Diaz powrócił do rankingu kategorii półśredniej na 6 miejscu.

Jorge Masvidal (34-13 MMA) jest na fali wznoszącej, w swoich ostatnich dwóch występach zanotował efektowne zwycięstwa przez nokaut. W marcu bieżącego roku rozprawił się z Darrenem Tillem, a w lipcu na UFC 239 znokautował latającym kolanem Bena Askrena w zaledwie 5 sekund, co uczyniło Masvidala autorem najszybszego nokautu w historii organizacji. „Gamebred” plasuje się aktualnie na 3 miejscu w rankingu wagi półśredniej UFC.

WIDEO: Najszybszy nokaut w historii UFC

Walka obu panów odbędzie się 2 listopada w legendarnym Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.