Jorge Masvidal nie zamierza przestrzegać nowej zasady „American Top Team” wobec swojego byłego przyjaciela, Colby’ego Covingtona. Dan Lambert i jego trenerzy chcą, aby zawodnicy ATT szanowali się wzajemnie i nie rugali w mediach. Masvidal nie toleruje jednak zachowań Covingtona, o czym dał znać na swoim profilu na Twitterze.

Je*ać Coby’ego. Najbardziej wrażliwy gość w historii UFC. Nie możecie mnie wywalić z klubu, bo ta zasada dotyczy się tylko zawodników. Nie gości, którzy uwielbiają wąchać czyjeś krocze i dają sobie łamać szczęki przez innych wąchaczy. ATT, dobrze wiemy, że ten gość nie jest zawodnikiem.

Mówi się, że to właśnie Masvidal może być kolejnym pretendentem w kategorii półśredniej UFC. Miałby zmierzyć się z mistrzem tej dywizji, Kamaru Usmanem. Początkowo walka planowana była na lipiec tego roku, lecz nieznane są obecnie plany organizacji biorąc pod uwagę sytuację z koronawirusem. „Gamebred” (35-13 MMA) wygrał trzy ostatnie pojedynki, pokonując Nate’a Diaza, Bena Askrena i Darrena Tilla. W pojedynku z „Funkym” pobił rekord na najszybszy nokaut w historii UFC.

Covington (15-2 MMA) przegrał w ostatniej walce z Kamaru Usmanem przez TKO w 5 rundzie po wyrównanym pojedynku. „Chaos” kusił fanów, że wejdzie w zastępstwo do pojedynku z Tyronem Woodleyem w zastępstwie za Leona Edwardsa, ale ostatecznie gala nie doszła do skutku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.