Ostatni pogromca Jana Błachowicza, Thiago Santos, ma ambitne plany na swoją kolejną walkę w UFC. Brazylijczyk jasno dał znać po UFC 235, że chce walki o pas mistrzowski. Aktualnym posiadaczem tego tytułu jest Jon Jones. Sam prezydent UFC stwierdził, iż jest to odpowiednie zestawienie w kategorii do 93 kilogramów. W rozmowie z dziennikarzami o potencjalnej walce z Bonesem Brazylijczyk jasno dał znać, że zamierza zszokować cały świat.

Zrobiłem to co musiałem, aby się tu dostać więc nie ma już innej drogi. To mój czas. Zszokuję cały świat.

Santos po przejściu do kategorii półciężkiej robi sobie bardzo dobrze w oktagonie UFC. Pokonał on kolejno Eryka Andersa, Jimiego Manuwę i Jana Błachowicza. Kiedy Daniel Cormier ma zmierzyć się z Brockiem Lesnarem, zestawienie Santosa z Jonesem wydawałoby się sensownym. Sam jednak Jon nie był pewny, że to Brazylijczyk będzie jego kolejnym rywalem.

3 KOMENTARZE

  1. Z całym szacunkiem dla Santosa, ale nie jest w stanie w żaden sposób zagrozić JBJ.Samo to, że pokonał to Branch jest wymowne, a na rozpisce nie ma żadnego sensownego nazwiska.Jaka ta półciężka jest słaba.

  2. Santos ma szanse na pewno większe niż Smith. Ta walka powinna być ciekawa, Jon bedzie bardzo ostrożny bo Thiago mógłby znokautować chyba nawet każdego z Heavy…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.