Po około 24 godzinach od szokującej wiadomość o zwolnieniu Johna Fitcha z UFC, informację o jego powrocie do organizacji potwierdza Zinkin Entertainment czyli firma która zajmuje się menadżerką zawodników AKA. Wg szefa Zinkin Ent. Boba Cooka, Fitch został oficjalnie przyjęty z powrotem do UFC:

Jon i ja rozmawialiśmy z Lorenzo Fertittą, doszliśmy do wniosku że zostawiamy wszystko za sobą.

Cook dodał też że wszyscy zawodnicy AKA (American Kickboxing Academy) podpiszą umowę dotycząca praw wizerunku w grach wideo.

„Tak, oni będą częścią tej gry, po rozmowie z Lorezno czują się dobrze z całą tą sytuacją. Wszyscy postanowiliśmy iść na przód”

Fitch w rozmowie z MMARated potwierdził że wrócił do UFC po rozmowie z Lorenzo:

Komunikacja z Daną White tak jakby się załamała, więc rozmawialiśmy z Lorenzo. Dopiero co rozmawiałem z nim przez telefon i doszliśmy do porozumienia. Idziemy do przodu a ja wracam z powrotem do UFC.

Ciekawy jestem jak cała sytuacja wpłynie na pozycję Dany White w UFC. Czy każdy fighter będzie teraz stawiał twardsze warunki i liczył że w przypadku niedogadania się prezydentem UFC będzie mógł po prostu pójść do Lorenzo i liczyć na rozmowę ostatniej szansy? Zobaczymy.

4 KOMENTARZE

  1. cała ta sytuacja tylko umocni DW. Dlaczego? Bo ta cała zawierucha wygląda jak jeden z najbanalniejszych modeli wywierania wpływu, „dobry/zły policjant. Zresztą, efekty odnieśli natychmiastowe, czyż nie?

  2. Czyli nadal nic nie wskurali, stanęło na tym na czym stało wcześniej – zostali zmuszeni do podpisania dokumentów i to właśnie zrobili. Z czego się cieszy w takim razie Pan Cook ? Pałeczka w tym momencie nadal po stronie UFC. Zresztą nie spodziewałem sie innego obrotu sytuacji szczerze mówiąc..

  3. a jak to jest z gościami co mają różnych sponsorów i użyczają im twarze, albo własne firmy jak wanderlei?
    mają pozrywać kontrakty?

  4. Nie jest dobrze…
    Nie powinni byli podpisywac. Sa pewne zasady, ktorych nalezy sie trzymac a nie byc jak choragiewka

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.