Jon Fitch :

„Nie wyobrażam sobie żebym jej nie dostał. Mam rekord 7-0 w UFC oraz 14 zwycięstw z rzędu z silnymi przeciwnikami. Kto inny dokonał czegoś takiego i nie dostał szansy walki o pas mistrza ? Wydaje mi się że ja już na niego zapracowałem”

Jon Fitch to rzeźnik w wadze WW, i jeśli wygra walkę z Chrisem Wilsonem na UFC 82 to prawdopodobnie spotka się ze zwycięzca walki Serra vs. Gsp na którejś z kolejnych gal. Ciary mnie przechodzą na myśl o walce Fitch vs. GSP ….

5 KOMENTARZE

  1. Fitch jest bardo mocny, ale chyba pierwszy kolejce będzie Karo, przynajmniej sam tak twierdzi

  2. No właśnie jest spory problem kto będzie następny…były nawet plotki o tym że Fitch i Karo mają walczyć między sobą o prawo do walki o tytuł. Ponoć Karo nie chciał tak ryzykować ale później twierdził że nigdy nie dostał oferty walki z Fitchem.

  3. Karo mówił o tym u Basa w Inside MMA, że woli w najbliższej walce kogoś słabszego niż Fitch, bo pojedynek o pas ma już praktycznie zagwarantowany, mam nadzieję, że Thaigo Alves zrobi mu niemiła niespodziankę

  4. No ciężka sprawa bo Karo rzeczywiście czeka już z dobre dwa lata na walkę o pas mistrza.

  5. uwazam ze titleshota powinien dostac zwyciezca walki fitch vs karo bo co z tego def ze piszesz ze czeka dobre dwa lata a kogo to obchodzi ile czeka na titleshota dostaje go ten kto jest najlepszy wiec najpierw niech udowodni to karo w walce z fitchem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.