(fot. Tracy Lee / Yahoo! Sports)

Jak napisał na swoim twitterze Aaron Simpson (MMA 11-3, UFC 6-3), jego debiut w wadze półśredniej przeciwko Jonowi Fitchowi (MMA 23-4-1, UFC 13-2-1) został przełożony z UFC 149 na galę UFC on Fuel 4, która odbędzie się 11 lipca w HP Pavilion w San Jose.

Ponadto przez ostatnie dni pojawiły się informacje o kolejnych trzech pojedynkach na tej gali.

W wadze średniej Brazylijczyk Rafael Natal (MMA 14-3-1, UFC 2-1-1) spróbuje wygrać trzecią walkę z rzędu podejmując niepokonanego Teksańczyka Andrew Craiga (MMA 7-0, UFC 1-0). Natal po nieudanym początku przygody z UFC odniósł wreszcie dwie wygrane na punkty pokonując Paula Bradleya i Michaela Kuipera. Craig ma za sobą tylko jedną walkę w oktagonie – w marcu 2012 w ładnym stylu pokonał na punkty Kyle’a Noke’a.

Wagę wyżej, w półciężkiej, zmierzą się Tom DeBlass (MMA 7-1, UFC 0-1) i Nick Penner (MMA 11-2, UFC 0-1). Obydwaj fighterzy mają za sobą nieudane debiuty w oktagonie – DeBlass przegrał większościową decyzją z Cyrillem Diabate na kwietniowej gali w Szwecji a Penner został odprawiony uderzeniami przez Anthony’ego Perosha w Sydney w marcu.

Ostatnim nowym starciem jest walka debiutującego w UFC Marcelo Guimaraesa (MMA 7-0-1, UFC 0-0) z Danielem Stittgenem (MMA 7-2, UFC 0-1) w wadze półśredniej. Guimaraes, który wyrobił sobie markę walcząc w jednej z najlepszych brazylijskich organizacji Jungle Fight, pojawił się na castingu do brazylijskiego Ultimate Fightera ale zamiast miejsca w domu zaoferowano mu od razu kontrakt w UFC. W jedynym swoim występie w oktagonie Stittgen został łatwo odprawiony przez kickboksera Stephena Thompsona efektownym wysokim kopnięciem.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

10 KOMENTARZE

  1. Przecież ten Stittgen walczył w półśredniej. Czy to błąd? Czy Brazylijczyk zjeżdża do 170lbs?

  2. Fitch wygra kolejne 22 walki  i dostanie walkę o pas. Przed 50 tką zdąrzy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.