Wygląda na to że Jon Fitch (23-3, nr 2 w rankingu MMA) remisując z B.J. Pennem (16-7-1, nr 8 w rankingu MMA) na gali UFC 127 w zeszłą sobotę, po raz kolejny nie zyskał uznania w oczach szefa UFC, Dany White. Znany z niechęci do zawodnika AKA sięgającej czasów podpisywania licencji na grę UFC 2009, szef UFC w rozmowie z telewizją ESPN odniósł się do słów Fitcha który w pomeczowym wywiadzie publicznie zażądał walki o pas mistrza UFC:

Fitch jest jednym z tych gości który mówi „Ooo żądam żeby mnie szanowano”. Walczył przed chwilą z zawodnikiem wagi lekkiej i zremisował z nim a według mnie przegrał dwie pierwsze rundy tej walki. A teraz wychodzi i płaczę o walkę o pas mistrza? Musisz wyjść tam, dać z siebie wszystko i pokonać swojego przeciwnika tak żeby nie było żadnych wątpliwości. Musisz sprawić żeby to fani żądali abyś dostał szansę na mistrzowską walkę.

Wszystko wskazuje więc na to że Jon Fitch który od czasu porażki z St. Pierrem w 2008 roku nie przegrał ani razu w 6 walkach jakie stoczył w tym czasie w octagonie będzie musiał poczekać na swoją szansę.

Ostatnie walki zawodnika:

D B.J. Penn Draw UFC 127 – Penn vs. Fitch
W Thiago Alves Decision (Unanimous) UFC 117
W Ben Saunders Decision (Unanimous) UFC 111
W Mike Pierce Decision (Unanimous) UFC 107
W Paulo Thiago Decision (Unanimous) UFC 100
W Akihiro Gono Decision (Unanimous) UFC 94
L Georges St. Pierre Decision (Unanimous) UFC 87

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.