Joe Rogan

Zdaniem słynnego podcastera i komentatora UFC, Joe Rogana, prawdziwie elitarni zawodnicy MMA powinni za wszelką cenę dostać się do największej federacji w tej dyscyplinie. W przeciwnym wypadku – relatywnie niewielu usłyszy o ich dokonaniach.

W odcinku popularnego podcastu The Joe Rogan Experience z zawodnikiem UFC Bo Nickalem, Joe Rogan pochwalił zawzięcie swojego gościa w uzyskaniu kontraktu z federacją Dany White’a. Powiedział, że to właśnie w UFC fighterzy mają okazję prawdziwie przetestować swoje umiejętności:

Nie ujmując innym organizacjom – walczy tam wiele bardzo dobrych fighterów – ale często mam wrażenie, że marnują swoją karierę. Widzę tych elitarnych zawodników, występujących w Bellatorze czy PFL i myślę sobie: „Hej, chłopaki, nikt tego nie ogląda”.

Cóż, niektórzy oglądają. Zyskujesz pewną widownię, popularność. Nie chcę nikomu ujmować. Ale takie są realia. [W futbolu amerykańskim] są ligi XFL, CFL i jest pi******na NFL. I jeśli nie grasz w pi******nej NFL, to czy w ogóle jesteś graczem futbolu amerykańskiego?

Joe Rogan podkreślił, że ze statusem mistrza UFC nie może równać się status mistrza żadnej innej organizacji – nawet w obliczu połączenia PFL i Bellatora w niedawnej integracyjnej inicjatywie:

Jeśli jesteś mistrzem UFC, to jesteś, k***a, gość. Jeśli jesteś mistrzem Bellatora – szanuję tych gości z całego serca. Uwielbiam ich. Gości pokroju Johnny’ego Eblena. Bardzo bym chciał, żeby przeszedł do UFC.

Będąc w UFC, doświadczasz tego niepowtarzalnego uczucia, o którym wszyscy zawodnicy marzą. Widzisz Bruce’a Buffera tuż przed tobą, krzyczącego: „IT’S TIME!” i myślisz sobie: „O k***a”.

Najnowszym transferem pomiędzy Bellatorem a UFC został niedawno Michael „Venom” Page. Popularny „MVP” zadebiutuje w największej federacji MMA na świecie już w marcu na gali UFC 299 przeciw uznanemu oponentowi w osobie Kevina Hollanda.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,975 komentarzy 3,039 polubień

Zdaniem słynnego podcastera i komentatora UFC, Joe Rogana, prawdziwie elitarni zawodnicy MMA powinni za wszelką cenę dostać się do największej federacji w tej dyscyplinie. W przeciwnym wypadku – relatywnie niewielu usłyszy o ich dokonaniach. W odcinku popularnego podcastu The Joe Rogan Experience z zawodnikiem UFC Bo Nickalem, Joe Rogan pochwalił zawzięcie swojego gościa w uzyskaniu […]

Odpowiedz polub

click to expand...