joe_riggs(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Joe „Diesel” Riggs (MMA 40-14-1) nie zawalczy z Paulem Thiago (MMA 15-7) na gali UFC Fight Night „Silva vs Arlovski 2”. Zawodnik padł ofiarą nieszczęśliwego wypadku.

Jak podaje strona internetowa federacji UFC:

Zostaliśmy poinformowani, że zeszłej nocy Joego Riggsa spotkał przykry wypadek. W trakcie czyszczenia broni trzymany przez niego pistolet wystrzelił i spowodował obrażenia dłoni oraz uda. Riggs został przetransportowany do pobliskiego szpitala w Arizonie, gdzie poddany został opiece lekarskiej. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Nowym przeciwnikiem dla Thiaga został Sean Spencer (MMA 11-3). „Black Magic” w ostatnim pojedynku przegrał niejednogłośnie na punkty z Alexem Garcią (MMA 12-1).

14 KOMENTARZE

  1. Mój tata ma winchestera 0.306 cala i czyści go rozładowanego
    edit:
    dwururkę też szyści rozłożoną całkiem

  2. Też nie znam się na broni (wiatrówki nie liczę), ale stawiam na taki przebieg całego zdarzenia że Joe wyjął magazynek, lecz zapomniał opróżnić komory w której został nabój i stąd całe nieszczęście.

  3. Nie pozwólcie żebym był pierwszym, który powie, żeby spytać Maćka Górskiego… festiwal czas zacząć :>

  4. Oczywiście, że broń się rozładowuje przed czyszczeniem… Albo jest kretynem albo coś ściemnia i to jakaś grubsza sprawa…

  5. No jeśli to prawda to nabój musiał być w komorze…Ale to też trzeba być tępym, żeby takie coś odwalić :-/ Masakra. Selekcja naturalna chyba…A chciałem go zobaczyć w akcji w UFC na prawdę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.