Joe Pyfer

Młody pretendent w dywizji średniej UFC, Joe Pyfer, skomentował pokrótce swoją porażkę na gali UFC Fight Night 236 w walce wieczoru z Jackiem Hermanssonem. Jako powód podaje problemy z wizją po jednym z ciosów, który trafił go w oko.

Gala UFC Fight Night 236 zakończyła się pięciorundowym pojedynkiem weterana Jacka Hermanssona z wspinającym się po szczeblach kariery Joe Pyferem. Pyfer, który ma ambicję na status supergwiazdy sportu, wygrał wprawdzie dwie pierwsze rundy, natomiast pozostałe trzy padły łupem Hermanssona i to Szwed odniósł zwycięstwo decyzją sędziów.

W swojej czwartej walce w UFC Joe Pyfer poniósł swoją pierwszą porażkę, którą usprawiedliwia problemami z okiem:

Wszystko ze mną w porządku, pomimo tego jak wygląda moja twarz. Nie byłem zbyt naruszony. Trafił mnie w oko i nic nie widziałem. Dobrze unikałem kopnięć na łydkę. Ale jeśli chodzi o oko – kiedy straciłem w nim wizję, w tej samej rundzie poległem. Przegrałem tę rundę i zacząłem przegrywać walkę, a on rzucał naprawdę dobre kopnięcia na moją łydkę.

Do wszystkich moich hejterów – possijcie mi f***a. I tak nie miało mnie tu być. Zawsze daję z siebie 100 procent. Dokonamy poprawek i powrócimy. Dziękuję moim sponsorom, dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierają – cóż, dobra robota, Jack.

Dla Joe Pyfera była to trzecia porażka w karierze, w tym pierwsza w UFC. Jack Hermansson z kolei powrócił na zwycięską ścieżkę po ostatniej porażce z Romanem Dolidze w grudniu 2022 roku. Sukcesywnie zatem miesza jedną porażkę z jednym zwycięstwem już od dziewięciu walk – od 2019 roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,011 komentarzy 3,093 polubień

Młody pretendent w dywizji średniej UFC, Joe Pyfer, skomentował pokrótce swoją porażkę na gali UFC Fight Night 236 w walce wieczoru z Jackiem Hermanssonem. Jako powód podaje problemy z wizją po jednym z ciosów, który trafił go w oko. Gala UFC Fight Night 236 zakończyła się pięciorundowym pojedynkiem weterana Jacka Hermanssona z wspinającym się po […]

Odpowiedz polub

click to expand...