Joe Pyfer

Joe Pyfer wierzy, że jest na dobrej drodze do uzyskania statusu supergwiazdy MMA. Kolejnym krokiem będzie zwycięstwo w jego pierwszej walce wieczoru w karierze.

Galę UFC Fight Night 236, nadchodzącą w ten weekend, firmuje starcie Jack Hermansson vs Joe Pyfer – a zatem weteran kontra młody pretendent. Pyfer do UFC trafił po zwycięstwie przez TKO na Dana White’s Contender Series w lipcu 2022 roku. Od tego czasu walczył w organizacji trzykrotnie, z czego dwa razy zwyciężył przez nokaut w pierwszej rundzie, a raz przez poddanie w rundzie drugiej.

Teraz 27-letni Amerykanin otrzymał pierwszą szansę na pięciorundową walkę wieczoru w zaledwie czwartym występie w oktagonie. Zdaniem Pyfera, jest ku temu dobry powód:

Nie nazwałbym tego rzuceniem na głęboką wodę. Uważam, że zasłużyłem na to miejsce. Wykończyłem trzy walki, upewniłem się, że daję ekscytujące pojedynki, przewiduję rezultaty, wychodzę i potwierdzam swoje słowa. Myślę, że reprezentuję wysoki status w dywizji – w każdym razie coraz lepszy. Myślę też, że wyrastam na supergwiazdę i – jeśli wszystko pójdzie tak, jak tego oczekuję w sobotę, wejdę na poziom supergwiazdy. Będę na dobrej drodze.

Zasługuję na faworyzację ze strony federacji. Mam dobrą historię, mam charyzmę, umiem przemawiać i jestem absolutnym, cholernym twardzielem.

Przeciwnik Joe Pyfera, Jack Hermansson, walczy pod sztandarem UFC od 2016 roku. W 16 występach – m. in. przeciw Seanowi Stricklandowi, Marvinowi Vettoriemu czy Jaredowi Cannonierowi – zyskał status weterana oktagonu. Pyfera nie przeraża jednak poziom doświadczenia Hermanssona i zamierza zrobić swoje na nadchodzącej gali:

Nie obchodzą mnie rankingi. 10. lokata w rankingu dywizji nie sprawia, że ma dodatkowe umiejętności, lepsze cardio czy mocniejszą szczękę. Potraktuję to jako po prostu kolejną walkę, wyjdę i wykonam swoją robotę, będę ekscytował i gadał w swoim stylu.

Gala UFC Fight Night 236 wystartuje w najbliższą sobotę, 10 lutego, o godzinie 22:00. O 1:00 ruszy z kolei główna karta. Oprócz pojedynku Hermanssona z Pyferem zobaczymy także wybuchowe starcie Dana Ige z Andre Filim oraz występy dwóch Polaków – Roberta Bryczka oraz Marcina Prachnio.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,005 komentarzy 3,090 polubień

Joe Pyfer wierzy, że jest na dobrej drodze do uzyskania statusu supergwiazdy MMA. Kolejnym krokiem będzie zwycięstwo w jego pierwszej walce wieczoru w karierze. Galę UFC Fight Night 236, nadchodzącą w ten weekend, firmuje starcie Jack Hermansson vs Joe Pyfer – a zatem weteran kontra młody pretendent. Pyfer do UFC trafił po zwycięstwie przez TKO […]

Odpowiedz polub

click to expand...