fot. instagram.com/tomaszadamek76

Tuż przed zbliżającą się galę UFC 223, Tomasz Adamek w rozmowie z serwisem Polsatsport.pl powiedział, że wierzy, iż Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzowski w starciu z Rose Namajunas.

Jest to wojowniczka i myślę, że sobie poradzi. Kibicuję jej i życzę jej pomyślności w ringu, by nie dała się zaskoczyć, no i zwycięstwa.

Polski bokser dodał również, że liczy, iż zarówno Joanna Jędrzejczyk jak i Karolina Kowalkiewicz nie tylko wygrają, ale również wyjdą z klatki bez kontuzji.

Najważniejsze by zeszły zdrowe z ringu, z klatki, bo to jest też niebezpieczny sport. Tym bardziej, że to są kobiety. Przed walką zawsze mówię: znak krzyża i do pracy. Ja tak czynię całą karierę i też tego życzę tym dziewczynom, by wygrały w pięknym stylu i wróciły do swoich domów całe i zdrowe. Powodzenia dziewczyny. Trzymajcie się. Robota jak każdy dzień. Przede mną też robota. Wy pierwsze, potem ja. Życzę wam powodzenia i zwycięstwa.

5 KOMENTARZE

  1. On już szykuje śpiworek, bo za tydzień Abell wyśle go lulu jak wcześniej Zimnocha.

    adamek to nie zimna:lol:

  2. Ja też kibicuję mocno, chociaż obu nie mogę słuchać, bo jedna udaje głupią, a druga udaje mądrą. Do boju Polsko, niech hala zapłonie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.