joanna_jed

Joanna Jędrzejczyk zmieściła się w limicie 115 lbs. Jej przeciwniczka Carla Esparza również zrobiła wagę. Poniżej pełne wyniki ważenia przed galą UFC 185:

Walki wieczoru

 • 155 lbs: Anthony Pettis (155) vs. Rafael dos Anjos (155) – o pas wagi lekkiej
 • 115 lbs:  Carla Esparza (115) vs. Joanna Jedrzejczyk (115) – o pas wagi słomkowej

Karta główna

 • 170 lbs: Matt Brown (171) vs. Johny Hendricks (170)
 • 265 lbs: Roy Nelson (254) vs. Alistair Overeem (247)
 • 125 lbs: Chris Cariaso (126) vs. Henry Cejudo (125)

Karta wstępna

 • 155 lbs: Ross Pearson (156) vs. Sam Stout (156)
 • 185 lbs: Roger Narvaez (186) vs. Elias Theodorou (186)
 • 155 lbs: Daron Cruickshank (157.5)* vs. Beneil Dariush (156)
 • 265 lbs: Josh Copeland (264) vs. Jared Rosholt (245)

Fightpass

 • 125 lbs: Ryan Benoit (126) vs. Sergio Pettis (126)
 • 155 lbs: Joseph Duffey (156) vs. Jake Lindsey (156)
 • 135 lbs: Germaine de Randamie (136) vs. Larissa Pacheco (136)

* Darnon Cruickshank przekroczył limit o 1,5 lbs.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

6 KOMENTARZE

 1. Ciekawe czy jakby miala walczyć z Rousey to czy też by tak pajacowała, pewnie jakby miala walczyc z Rousey , to by miała wtedy pełne gacie dlatego tyle zbija i walczy z kurduplami po 150cm.Dla mnie to ona w ogóle nie powinna walczyć o pas bo walke z Gadelhą  według mnie  przegrała i większośc obserwatorów po tamtej walce też dało zwycięstwo Brazylijce.

 2. Emocje sięgają zenitu po ważeniu. Będzie bardzo trudno Aśce wygrać, ale nie jest na przegranej pozycji.

 3. Cytuje komentarze na onecie które ukazały się pod wywiadem na głównej stronie (dodam, ze jedne z niewielu):" Kobieta powinna dbać o swoją kobiecość , chyba że nią już nie jest . Dla mnie jest to zdziczenie i zboczenie ""Jestem z Olsztyna i wstydzę się, że słynie ono z czeczenów albo jakiejś kobiety, co wali się po mordzie. Co w tym takiego fajnego? Ja w 2006r ukończyłem Politechnikę Warszawską, prowadzę swoją firmę projektową i nie narzekam na nic. Ci ludzie którzy walczą w jakimś tam mma, nie mają ambicji aby coś w życiu uzyskać. Idą na skróty i walą się po mordach. TRAGEDIA"" Kobieto, Ty się lecz na nogi, bo na głowę już za późno. Zamknęli Cię w klatce jak zwierzę i każą nawalać ile sił – i gdzie Ty masz swoją godność? Ten szajs nie ma nic wspólnego ze sportem i jest to widowisko po prostu obrzydliwe. Jeśli kręcą Cię psychopaci, którzy temu kibicują i to sponsorują, to gratuluję i idź lepiej razem z nimi do jakiejś jaskimi – zróbcie sobie maczugi, ubierzcie się w skóry i walcie się po pałach ile wlezie, tylko nie każcie ludziom tego ogląda""Kolejna zafascynowana najprymitywniejszą bijatyką to już lepszy jest boks choć to też dla ćwierć mózgów. Nie umie nic zrobić i na niczym sie nie zna to trzeba jakoś się wypromować w klatce dajcie jej jeszcze banana""To co robisz to agresja i prostactwo ! Powinni cię zamknąć w tej klatce i pokazywać na jarmarkach w małych miejscowościach ! "Dzisiaj straciłem resztki godności do naszego narodu. Nie jestem może wielkim zwolennikiem walk kobiet, ale to co Ci ludzie wypisują to pokazuje doskonale jacy "wybitni" ludzie nas otaczają. Nie wiem co dalej napisać…..szkoda słów. Wstydzę się z tego, że jestem polakiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.