Wywiad Joanny Jędrzejczyk po walce z Jessicą Andrade na UFC 211.

Dziękuję Bogu! Jest tylko jedna mistrzyni kategorii słomkowej na świecie, Joanna Jędrzejczyk z Polski! Nikt nie zabierze mi tego tytułu.

Jessica jest mocnym przeciwnikiem, schodziła z kategorii wyżej, dobrze radzi sobie w nowej dywizji. To ciężka walka, miałam już takie walki, byłam bardzo zmęczona pod koniec, ale cały mój zespół przygotował mnie na to starcie. Dziękuję Wam wszystkim.

Wygrałam pas mistrzowski dwa lata temu w Dallas, teraz go obroniłam. Tworzymy historię!

19 KOMENTARZE

 1. Jest tylko jedna mistrzyni kategorii słomkowej na świecie, Joanna Jędrzejczyk z Polski!

  To było tak piękne, że aż uroniłem łzę i potem musiałem wyjść z domu, kopnąć jakiegoś menela, żeby nie czuć się tak miętko.

  Kocham Aśkę!

 2. To było tak piękne, że aż uroniłem łzę i potem musiałem wyjść z domu, kopnąć jakiegoś menela, żeby nie czuć się tak miętko.

  Kocham Aśkę!

  Trochę miękko, ale ja też. Jak kobieta… :homer:

 3. Wielu ludzi powinno sie uczyć patriotyzmu od Asi. Na prawde pod względem mma żyjemy w dobrych dla nas czasach.Dzięki takiej dyspozycji i takich wypowiedziach ludzie na całym świecie zaczynają się liczyć z Polskimi zawodnikami i szanują ich. Asia ma papiery na jedną z największych gwiazd w UFC i zasługuje na to. Ogólnie to mega radość oglądać kogoś z tego samego kraju kto spuszcza notorycznie takie wjebki na takich wielkich galach.

 4. Wielu ludzi powinno sie uczyć patriotyzmu od Asi. Na prawde pod względem mma żyjemy w dobrych dla nas czasach.Dzięki takiej dyspozycji i takich wypowiedziach ludzie na całym świecie zaczynają się liczyć z Polskimi zawodnikami i szanują ich. Asia ma papiery na jedną z największych gwiazd w UFC i zasługuje na to. Ogólnie to mega radość oglądać kogoś z tego samego kraju kto spuszcza notorycznie takie wjebki na takich wielkich galach.

  Patriotyzmu ? Rozwiń

 5. Patriotyzmu ? Rozwiń

  Wielokrotnie spotkałem sie i spotykam nadal jak rodacy w metrze za granicą wstydzą sie mówić po Polsku a co dopiero obnosić sie ze swoją narodowością i być dumnym mimo, że państwo nas jebie jak chce.

  Mam na myśli głównie finanse i wsparcie dla dobrze zapowiadających sie sportowców. Przeczytaj książkę Asi to zobaczysz ile musiała w siebie inwestować.

 6. Zadziwiające, że jak Asia miała walczyć z Karolą, każdy mówił, że Aśka ją zniszczy. Za to sporo ludzi obawiało się starcia z Andrade, podczas gdy brazylijka nawet w połowie nie jest tak dobra jak Karola. Teraz JJ pokonuje Namajunas, przechodzi do kategorii wyżej, Karola ogarnia Ghadele i mamy dwie polki mistrzynie.

 7. E tam, na zachodze to sie dopiero wstydza swoich narodowosci. Spytaj przecietnego Francuza co sadzi o swoim kraju. Ten odpowie, ze ma go w dupie i ze allahu akbar.

 8. przypuszczam, że ciężko spotkać we francji przeciętnego francuza, bo siedzą w domach i boją się wyjść na zewnątrz

 9. Szacunek. Kobieta wygrywa z prawie-meżczyzną. To tak jakby facet miał wygrać z niedźwiedziem.

  To ciekawe jak sport ogarnie zagadnienie tego typu zawodniczek, których męskie cechy rażą w kobiecych kategoriach – ???

 10. Asia jest na zupełnie innym poziomie niż reszta dywizji, tylko Gadelha zanim się spompuje ma jakikolwiek podjazd do niej. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że przy ostatniej walce wyglądała chyba nieco gorzej niż zwykle i nie wiedziałem czy treningi w ATT wyjdą jej na dobre, a w tej walce pokazała się GENIALNIE. Celność, szybkość, praca nóg, obrony obaleń, praca w klinczu- majstersztyk. Często hejtowałem to kobiece mma, w sumie dalej nie lubię walk innych kobiet, ale Aśka jest inna, jest kompletną, fenomenalną wojowniczką jakiej w kobiecy mma jeszcze nie było i pewnie dłuuuuuugo nie będzie. Asia jesteś wielka!!!

 11. Wielokrotnie spotkałem sie i spotykam nadal jak rodacy w metrze za granicą wstydzą sie mówić po Polsku a co dopiero obnosić sie ze swoją narodowością i być dumnym mimo, że państwo nas jebie jak chce.

  Mam na myśli głównie finanse i wsparcie dla dobrze zapowiadających sie sportowców. Przeczytaj książkę Asi to zobaczysz ile musiała w siebie inwestować.

  Przeczytałem, chciałem tylko znać Twoją definicje patriotyzmu. Zgadzam się w 100%.

 12. "Jest tylko jedna mistrzyni, Joanna Jędrzejczyk z Polski!"

  Nie, jest jeszcze agresywna małpa w koguciej i wredna czarownica w piórkowej…

 13. Dzięki za emocje i graty za  zwycięstwo w takim stylu. Teraz to juz chyba naprawdę nikt Cię nie pokona do emerytury, czego Ci oczywiście zyczę.:applause:

 14. Wielu ludzi powinno sie uczyć patriotyzmu od Asi. Na prawde pod względem mma żyjemy w dobrych dla nas czasach.Dzięki takiej dyspozycji i takich wypowiedziach ludzie na całym świecie zaczynają się liczyć z Polskimi zawodnikami i szanują ich. Asia ma papiery na jedną z największych gwiazd w UFC i zasługuje na to. Ogólnie to mega radość oglądać kogoś z tego samego kraju kto spuszcza notorycznie takie wjebki na takich wielkich galach.

  Dobra, narazie tylko kobiety są w takiej dyspozycji

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.