Zamieszanie związane z brakiem medialnej walki wieczoru gali UFC 230 może odbić się na Joannie Jędrzejczyk.

Doskonale zorientowany w temacie UFC, dziennikarz ESPN Brett Okamoto donosi, że włodarze największej organizacji MMA na świecie rozważają przeniesienie pojedynku o pas mistrzowski wagi muszej kobiet z grudniowego UFC 231 na listopadową galę w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Co jednak zatrważa fanów z Polski, przeniesienie walki może oznaczać wykluczenie Jędrzejczyk z pojedynku. Valentina Shevchenko mogłaby zmierzyć się z inną pretendentką do tytułu.

Występ Joanny nie jest wykluczony, ale nad zestawieniem z Valentiną zebrały się czarne chmury. Mówi się, że z Shevchenko mogłaby się zmierzyć Katlyn Chookigan (MMA 11-1).

UPDATE: Właśnie pojawiły się nieoficjalne informacje, że Shevchenko zmierzy się z Sijarą Eubanks i będzie to walka wieczoru gali UFC 230, która odbędzie się 3 listopada w Nowym Jorku.

3 KOMENTARZE

  1. Łysy tak bardzo chce wkurzyc Diaza że woli dać inny Main event i wkurzyc inna gwiazdę 🙂

  2. CO KURWA ?!?!?! Przecież to nie są nawet kpiny. Valentina z jakąś Eubans o której pierwszy raz słyszę w walce wieczoru największej gali w roku. Kurwa tak ciężko było dać Khabiba z Conorem na UFC 230 ? Tylko takie gówno w ME największej gali roku ? Pierdole to UFC całe i tą galę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.