fdg

Typer na galę UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne został otwarty! Na berlińskiej gali Joanna Jędrzejczyk bronić będzie pasa kategorii słomkowej przed Jessicą Penne. Dodatkowo Łukasz Sajewski wreszcie zadebiutuje w organizacji, a Piotr Hallmann wraca po 9-miesięcznym zawieszeniu! Owocnych typowań!

Do Typera doszły nowe usprawnienia: Od teraz wyniki bądą mogły być podawane w czasie trwania gali. Grafiki z typami będą aktualizowane na bieżąco, a strona „pogląd typów” będzie się odświeżała w czasie rzeczywistym!

Dla przypomnienia i dla tych, którzy dopiero do nas dołączą (ponieważ dołączyć można w każdym momencie): Typer MMARocks jest aplikacją służącą do typowania walk MMA. Konto do logowania się na Typerze jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce na liście. Lista ma charakter rankingowy.

Zapraszamy do udziału w zabawie na stronę: http://typermma.pl

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

5 KOMENTARZE

  1. żeby ten twój przekór na Dżoane nie przeskoczył, u mnie tak to wygląda 😀

  2. Jak wygląda punktacja trafionych wydarzeń? Sposób zakończenia i runda Sam sposób zakończenia Sama runda Decyzja Wiem że zapewne odpowiedź była ale nie mogę znaleźć.  W regulaminie typermma też nie ma. Pytam bo widzę że co niektórzy naduzywaja tych "decyzji".

  3. W typerze chyba jest błąd, gdyż Alan Omer ma bilans walk 9-1 a Arnold Allen ma 18-4. Nie powinno być na odwrót?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.