Tweet dnia: Joanna Jędrzejczyk prezentuje szybkość przed walką z Gadelhą

20 KOMENTARZE

  1. Jeżeli Asia jest na etapie robienia siły to aż strach pomyśleć, co będzie na sparingach i na etapie łapania świeżości i szybkości. Nie wspominając o samej walce.

    Szefowa jest jedna.

  2. Widać, że gameplan przygotowany na destrukcję tego, co dla Klaudii jest najważniejsze – jej dopieszczonego kaloryfera 😀

  3. Wiadomo, że na tarczach zawsze jest lepszy efekt (dźwięk), ale nie ma chyba co się spierać o to, że Joanna siłą ciosu dyktuje warunki w swojej wadze. Pozostałe zawodniczki to albo totalna "wata", albo marne technicznie zamachowe, czy jak kto woli "cepy".

  4. Asia ma swietna technike stojkowa , prawdopodobnie najlepsza w calym damskim mma. Jedyne czego nie lubie w jej boksie, to to ze praktycznie za kazdym razem, prawa zmylke przed lewym prostym. Mimo lepszej sily ciosu po tym ( z powodu skretu ciala ) to jest to sygnalizowanie uderzenia.

  5. Asia ma najlepszej Muai Thai w MMA, męskim i żeńskim. Obrona przed obaleniami zweryfikowana i jest poprawiona. Nie widzę u Klaudiusza argumentów na 5 rund chyba że w dwóch pierwszych uda jej się zrobić GnP i trzecią wygra przez tak właśnie obitą Asię którą i tak w rundach 4 i 5 widzę jako jedyną zwyciężczyni.

  6. Czy ktoś bierze pod uwagę kontuzje którejś z nich? Tak wielki pojedynek nie może odbyć się w pierwszym terminie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.