Rose Namajunas która w sobotę podczas gali UFC on FOX 19 odniosła cenne zwycięstwo pokonując Tecię Torres, wyraźnie dała znać że nie spieszy się jej do walki o pas z Joanną Jędrzejczyk.

Zapytana przez Megan Olivi i w kolejnym wywiadzie przez Briana Stanna o walkę z polską mistrzynią wstrzymała się przed potwierdzeniem, że jest nią zainteresowana. Dodała że chce teraz po prostu odpocząć bo przygotowania do walki z Torres były najtrudniejszymi w jej dotychczasowej karierze.

https://www.youtube.com/watch?v=t1x1ZW57fiU

22 KOMENTARZE

 1. maras

  Ale mogłaby te włosy zapuścić z powrotem, a nie taka G.I.Jane

  Nawet w krotkich by bral

 2. Po tym co pokazały w sobotę śmiem twierdzić, że Szefowa mogłaby im obu napierdolić w ten sam wieczór, na jednej gali, jedna po drugiej.

 3. No i dobrze że się nie śpieszy. Sama Asia walczy dopiero w lipcu. Więc ich walka była by pod koniec roku. Może woli obskoczyć kogoś przed albo polenić się troszke.

 4. Fatalnie wyglądała w pojedynku z Torres, musiała się konkretnie zajechac na przygotowaniach wiec jak najbardziej słuszna decyzja.

 5. Rose jest często niedoceniana, ale do pojedynku z Aśką nie powinna się spieszyć. Wymęczyła decyzję z przeciętną kickboxerką, jaką jest Torres. Na dzień dzisiejszy Aśka spuściłaby jej srogi wpierdol.

 6. To nie G.I. Jane tylko Negasonic Teenage Warhead 😉 Wielki szacun mam do niej za to co zrobiła z Paige Van Zant. Ciekaw jestem jakby wypadła w walce z Aśką Jędrzejczyk

 7. Asia przeczytała zaproszenie jak już wyjechała więc następnym razem 🙂

 8. expertzkanapy

  Valerie Letourneau oferuje Namajunas by zmierzyla się z nią w kolejnej walce.

  Całkiem dobry pomysł. Do tego czasu będzie już po walce Asi z Claudią i Rose będzie mogła zawalczyć z mistrzynią.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.