Już 1 marca swoją premierę będzie miała książka mistrzyni UFC w dywizji słomkowej – Joanny Jędrzejczyk, która powstała przy współpracy zawodniczki z dziennikarzem Przeglądu Sportowego – Przemysławem Osiakiem zatytułowana WOJOWNICZKA. Poniżej zwiastun zapowiadający biografię mistrzyni:

6 KOMENTARZE

  1. aż dziwne że nie jest napisana po angielsku bo joanna nawet jak mówiła coś do Karoliny to nie mówiła tego po polsku tylko pod publike po angielsku

  2. A kto kupi tę książkę ?… chyba tylko najwięksi i najwierniejsi fani  Jędrzejczyk .  Ogólnie to pomysł nie jest zły by wydać książkę, ale z jej  sprzedażą to będzie katastrofa.

  3. Chyba troche za wczesnie jeszcze na cos takiego. Asia jest rozpoznawalna w Polsce ale to nie jest jeszcze format Mameda.

  4. Nie widzę jakoś super sprzedaży książki. U Rondy miało to sens…bo w MMA to gwiazda wielkiego formatu. Ciekawe czy rudy pokusi się na swoją autobiografię, albo bracia Diaz.

  5. Chyba ma przewalczone juz troche lat, pewnie materialu sie uzbieralo.Niechby tfu byla po takim streaku jak teraz Holm i wtedy chciala wydac, byloby aa nie idzie jej w sporcie to sie ratuje ksiazka.Na tam zawsze chetnie o niej poczytam, ma u mnie props dozywotni.A ludzie zaaaawsze beda gadac, zawsze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.