Joanna Jędrzejczyk podczas wizyty w Nowym Jorku wybrała się na trening do legendarnego Marcelo Garcii. W trakcie podróży polska mistrzyni postanowiła porozmawiać z fanami i przeprowadziła transmisję na żywo podczas której nawiązała do ostatnich słów prezydenta UFC:

Jędrzejczyk chodziło o poniższą wypowiedź Dana White`a:

Obie są z Polski. Karolina była mistrzynią tej dużej grupy MMA w Polsce. Joanna zdobyła tytuł UFC. Ponieważ tamta organizacja jest polska, to ludzie myśleli, że to Kowalkiewicz jest najlepszą zawodniczką na świecie. Jędrzejczyk mi powiedziała: chcę, żebyś ściągnął tę sukę do UFC bo wiem, że da sobie tutaj radę. A potem skopię jej tyłek i chcę, żeby cały świat to zobaczył. Chcę żeby w Polsce ludzie wiedzieli kto jest najlepszy. Joanna to prawdziwy gangster.

16 KOMENTARZE

 1. Kto wierzy w to co mowi Danuta jest zdrowo jebniety
  :bleed:
  Przecie to jest kłamczuszek ze o ja pierdole

 2. A tam czepiacie się. Danka ma po prostu swojego złego bliźniaka, który sobie czasami w chuja leci w jego imieniu, łże i ogólnie sieje ferment.
  [​IMG]

 3. Tak naprawde to nieistotne na ile Dana ubarwil wypowiedz Asi. Informacja poszla w swiat, ziarno zostalo zasiane. Teraz trzeba jeszcze tylko dotrzymać słowa i spuscic rodaczce srogi wpierdol.

 4. VaeVictis

  Tak naprawde to nieistotne na ile Dana ubarwil wypowiedz Asi. Informacja poszla w swiat, ziarno zostalo zasiane. Teraz trzeba jeszcze tylko dotrzymać słowa i spuscic rodaczce srogi wpierdol.

  Tylko żeby w tym pojedynku przypadkiem karta się nie odwróciła 😆

 5. on kłamie jak zawsze. naprawdę powiedziała tak: chcę żebyś łysy chuju ściągnął tę sukę do UFC bo jak nie to wyrwę ci łeb i nasram w kark. później wstała, pierdła, bekła i wyszła.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.