Rose Namajunas jest pewna siebie przed walką z mistrzynią kategorii słomkowej UFC, Joanną Jędrzejczyk. Młodsza z zawodniczek w wywiadzie dla Flo Combat skomentowała  postawę przeszłych rywalek Polki oraz oceniła jej zestawienie z Jędrzejczyk.

Myślę, że jej rywalki przegrywały te walki jeszcze przed samym pojedynkiem. Widać to po wszystkich najlepszych zawodnikach… Sprawiają, że ich przeciwnicy są przestraszeni, nie bez powodu. To nie są tylko i wyłącznie jakieś gierki. Mogą wyczuć strach u swoich rywali. Nie ma z nimi żartów. Myślę, że większość z jej przeszłych przeciwniczek była po prostu przestraszona.

Jestem zdecydowanie jej najbardziej kompletną rywalką. Mam też doświadczenie w walkach o pas mistrzowski. Myślę, że te aspekty działają na moją korzyść. Wszystko sprowadza się do pożądania zdobycia tytułu oraz motywacji. Stałam się zawodniczką, którą ciężko będzie pokonać.

Namajunas zmierzy się z Jędrzejczyk już 4 listopada na UFC 217 w Nowym Jorku.

2 KOMENTARZE

  1. A ja tam bym aż tak bardzo nie skreślał Namajunas. Jestem ciekaw co będzie w stanie z siebie wykrzesać aby Aśce jakkolwiek zagrozić

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.