Już 28 lipca była mistrzyni UFC, Joanna Jędrzejczyk, stanie do swojej kolejnej walki w największej organizacji MMA na świecie. Polka po dwóch porażkach z Rose Namajunas spróbuje wrócić na zwycięską ścieżkę, stając w oktagonie naprzeciwko Tecii Torres, na gali w Calgary. Na swoich profilach w mediach społecznościowych Jędrzejczyk opublikowała wczoraj krótką migawkę z treningu na tarczach, gdzie prezentuje szybkość i moc swoich ciosów.

Jędrzejczyk (MMA 14-2) była mistrzynią UFC od marca 2015 do listopada 2017. Pas odebrała jej, dla wielu dość niespodziewanie, Rose Namajunas na gali UFC 217. Po bardzo szybko zakończonej walce przez nokaut panie spotkały się ponownie w kwietniu tego roku, na UFC 223. Tam Joannie kolejny raz nie udało się pokonać Amerykanki litewskiego pochodzenia, przegrywając jednogłośną decyzją sędziów po 25 minutach walki.

2 KOMENTARZE

  1. Asia tylko weź jej twarzy nie potnij za bardzo. Żeby  nie było jak z Penne…  Proszę 😉 Tak poza tym to przydało by się coś przed czasem.  Wojna!

  2. Powinniśmy mieć w dupiu tego typu filmiki, to jest taki sam sort jak to co harowała przy ścianie z Daru 😛 Oktagon wszystko zweryfikuje, to jest punkt po którym zobaczymy czy Szefowa jest jeszcze w grze, czy już została rozpracowana.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.