Joanna Jędrzejczyk po porażce z Valentiną Shevchenko wróci do kategorii słomkowej. Polka podczas pobytu w Australii porozmawiała z mediami o swojej przyszłości w oktagonie UFC.

Zejdę do kategorii słomkowej. Potrzebuję trochę czasu, aby odświeżyć swoje ciało, umysł i poczuć ten ogień. Ludzie definiują mnie tylko po wygranych i przegranych, ale to podczas obozów wykonuję największą pracę. Przed ostatnimi przygotowaniami skupiliśmy się na jakości treningów, nie na ilości, ale udało nam się spełnić oba warunki. Pracowałam naprawdę ciężko przez ostatnie lata i wrócę mocniejsza.

Jędrzejczyk jest oczywiście zainteresowana walką o pas mistrzowski UFC, który nadal posiada jej pogromczyni, Rose Namajunas. Amerykanka zmierzy się na majowej gali UFC 237 z Jessicą Andrade. Polka oceniła te starcie.

Zaczynałam się złościć na Rose. Oczywiście jest mistrzynią, ale ja byłam bardziej aktywną posiadaczką tytułu. Nie możesz cały czas czekać. Musisz bronić tytuł co najmniej raz w roku i cieszę się, że ta walka się odbędzie. Na pewno chcę być w Brazylii i obejrzeć tę walkę. Na 99% tak się stanie.

2 KOMENTARZE

  1. "Musisz bronić tytuł co najmniej raz w roku" Musi to na rusi, w "erze" rudego nic już nie jest pewne.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.