Joanna Jędrzejczyk potwierdziła doniesienia o tym, że zobaczymy ją na tzw. „dużym ekranie”. Była mistrzyni wagi słomkowej UFC zagra w kolejnym filmie kontrowersyjnego reżysera Patryka Vegi.

Gwiazda polskiego MMA chce iść w ślady swojej koleżanki z oktagonu Rondy Rousey i spróbuje swoich sił jako aktorka. Jędrzejczyk ma zagrać w kontynuacji głośnego filmu „Kobiety Mafii”. Nie wiadomo jeszcze, w jakiej roli wystąpi. Zdjęcia do filmu mają ruszyć jeszcze w tym roku i niewykluczone, że na ekranach kin pojawi się już w przyszłym.

Tak o nowym wyzwaniu pisze na Instagramie Joanna Jędrzejczyk:

Będę aktorką To co? Widzimy się w drugiej części „Kobiet Mafii” @patryk_vega_official ? Będę miała okazję grać u boku @kasiawarnke i tym samym uczyć się od najlepszych. Duże wyzwanie przede mną, ale bardzo się cieszę z nowych możliwości rozwojowych. Świat należy do odważnych.

View this post on Instagram

??. Będę aktorką!??‍♀️ To co???‍♀️ Widzimy się w drugiej części „Kobiet Mafii” @patryk_vega_official ??? Będę miała okazję grać u boku @kasiawarnke i tym samym uczyć się od najlepszych.? Duże wyzwanie przede mną, ale bardzo się cieszę z nowych możliwości rozwojowych.? Świat należy do odważnych.?? Który film Patryka zrobił na Was największe wrażenie?? ??. I’m gonna be an actress!!!??‍♀️ Are you gonna watch „Women of Mafia 2” by @patryk_vega_official ???‍♀️ I’m gonna co-star @kasiawarnke and learn from the best.? It’s a huge challange, but I’m super excited about the new possibilities.? The world belongs to the brave.?? Which of Patryk Vega’s movies has impressed you the most?? ? @patryk_vega_official ?? @kasiawarnke ??#joannajedrzejczyk #JJ #JJActress #KasiaWarnke #actress #movie #KobietyMafii #polishmovie

A post shared by Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk) on

Joanna ma już na koncie debiut na „srebrnym ekranie” – pojawiła się w jednym z odcinków dokumentalizowanego serialu „Szpital”.

Filmy Patryka Vegi regularnie zbierają niepochlebne recenzje, co nie przeszkadza reżyserowi w biciu kolejnych rekordów oglądalności.

3 KOMENTARZE

  1. Będę miała okazję grać u boku @kasiawarnke i tym samym uczyć się od najlepszych. o kurka wodna – normalnie mnie zamurowało 🙂 Gwiazdki Vegi to najlepsi od których można się uczyć….

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.