Joanna Jędrzejczyk kolejną bohaterką Charytatywnego Meczu Gwiazd, który 16 czerwca zorganizuje w Gorzowie Cancer Fighters.

Jak czytamy w informacji prasowej:

Pamiętacie pierwszą edycję? 2 czerwca 2018 roku w Gorzowie doszło do jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie sztuk walki. Udział w nim wzięli najlepsi zawodnicy mieszanych sztuk walki oraz bokserzy. Sportowcy nie rywalizowali jednak w ringu, ale na boisku piłkarskim.

Polska czołówka świata sztuk walki spotkała się w Gorzowie, aby wesprzeć chorującego na nowotwór Aleksa – podopiecznego Fundacji Cancer Fighters. W meczu charytatywnym wzięli udział m.in. Artur Szpilka, Michał Materla, Akop Szostak, Jan Błachowicz, czy Marcin Różalski. Podczas wydarzenia zebraliśmy ponad 100 tysięcy złotych. Cała kwota została przekazana na zakup protezy dla Aleksa.

W 2019 roku podejmujemy następne wyzwanie. Tym razem zaprosimy Was na nowoczesny stadion Stali Gorzów, gdzie odbędzie się kolejne niesamowite wydarzenie. Cel jest oczywiście jeden, czyli wsparcie naszych podopiecznych!

Bilety do nabycia tutaj.

Cancer Fighters to fundacja, która wspiera dzieci walczące z rakiem. Podopieczni nazywani są „Wojownikami”, a do zrealizowania mają dwa zadania: walczyć i pokonać chorobę. Głównym celem fundacji Cancer Fighters jest motywowanie dzieci do walki z chorobą i pokazanie im, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do zaprezentowania swojej wewnętrznej siły.

Fundacja organizuje profesjonalne sesje zdjęciowe dla pacjentów oddziałów onkologicznych, które pokazują ich siłę w walce z chorobą, zaprasza do kliniki osoby, które swoją ciężką pracą dochodzą do osiągnięcia zamierzonego celu. Cancer Fighters stale wspierają m.in. Joanna Jędrzejczyk, czy Akop Szostak i Michał Materla.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.