Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni UFC, znalazła się na corocznej liście 50. Najbardziej Wpływowych Polaków tygodnika Wprost. Numerem jeden listy w tym roku jest prezydent Andrzej Duda, który wyprzedził zeszłorocznego lidera, Jarosława Kaczyńskiego.

Jędrzejczyk znalazła się natomiast na miejscu 40., tuż za Jarosławem Gowinem i przed Elżbietą Rafalską. Redaktorzy tygodnia Wprost uzasadniają swój wybór napisali:

Przy całej masie walk, w których główne role odgrywają eksstrongmani, raperzy czy trenerzy z siłowni, nie dziwi, że sporo osób ma negatywny stosunek do MMA. Joanna Jędrzejczyk jest inna. To prawdziwa mistrzyni największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Niepokonana, od 2015 r. dumnie dzierży pas mistrzowski federacji UFC w kategorii słomkowej, odprawiając z kwitkiem kolejne pretendentki. W dodatku jest przesympatyczna dla swoich fanów.

2 KOMENTARZE

  1. Cieszę się bardzo – życzę jej wszystkiego dobrego. Mam tylko nadzieję że jest na tyle mądra by sodówa nie uderzyła jej do głowy. Jak to mawiał trener Rocky'ego w Rocky III – najgorsze co może przytrafić się bokserowi/fighterowi, to gdy stanie się cywilizowany. Nie życzę jej powtórki historii Rhondy – ta też udzielała wywiadów, była na okładkach czasopism, zaczęła występować w filmach, a potem zderzyła się z betonową ścianą i przyszła załamka psychiczna – koniec znakomitej niegdyś zawodniczki, która trzęsła dywizją…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.