Joanna Jędrzejczyk była gościem w ostatniej Strefie Sportu radiowej „Czwórki”. Była mistrzyni UFC opowiedziała o tym, że ostatnie zwycięstwo nad Tecią Torres to dla niej otwarta droga do kolejnej walki o pas.

Moja ostatnia walka była półtora tygodnia temu, przedostatnia cztery miesiące temu, także teraz muszę troszeczkę odpocząć. Cieszę się z ostatniego zwycięstwa, bo bardzo długo, kilka tygodni, spędziłam na Florydzie, z dala od rodziny i tęskniłam za nią, krajem i przyjaciółmi.

Robiłam wszystko by zwyciężyć to starcie, pracowałam ciężko by wrócić na drogę zwycięstw i teraz wiem, że wkrótce powrócę do rozmów z UFC i Daną White’em, który jest prezydentem UFC i ustalimy mój kolejny start. Wierzę i wiem, że moją kolejną walką, będzie walka o tytuł i mam nadzieję, że uszczęśliwię Polaków tym, że po kolejnej walce wrócę z tym tytułem mistrzowskim i wszystko wróci na swoje właściwe tory.

Joanna Jędrzejczyk (MMA 15-2) na gali UFC on FOX 30, która odbyła się pod koniec lipca tego roku, zwyciężyła jednogłośną decyzją sędziów z Tecią Torres. Wcześniej, aż dwukrotnie przegrała z Rose Namajunas, która na UFC 217 odebrała Asi mistrzowski pas, nokautując ją w pierwszej rundzie. Walka z „Tiny Tornado” była pierwszą od grudnia 2014 roku, którą Polka stoczyła na dystansie 3 rund.

62 KOMENTARZE

 1. W sumie może być. Karolina albo Andrade wygra z Rose i wtedy czemu nie

  No, ale JJ już nie jest mistrzynią, żeby walczyć sobie 2 razy w roku, a biorąc pod uwagę fakt, iż Karolina z Andrade mają walkę we wrześniu to ich ewentualne starcie z Rose mogłoby dojść dopiero w 2019. Bo myślę, że Namajunas zawalczy pewnie gdzieś pod koniec tego roku. Zaś sama Jędrzejczyk w międzyczasie musiałaby jeszcze z kimś się zmierzyć i jak tak patrzę na ranking to nie za bardzo jest z kim. Może 3 starcie z Klaudiuszem?

 2. Może walczyć z Szewczenko w muszej, jeśli ta wygra, ale "niestety" mam wrażenie, że na Montano wykolei się przehajpowany pociąg pt. "Szewczenko" (po riserczu,  obejrzeniu walk Montano).

  Może czekać też jak Woodely półtora roku na dogodną okazję,ale jeszcze jedno zwycięstwo by się przydało tak na wszelki wypadek.

  Mam wrażenie, że będą chcieli ją zestawić z Suarez jeśli ta wygra, ale bardziej prawdopodbne, że zestawią Suarez z Kowalkiewicz, jeśli Karolina przegra z Andrade, a faworytką nie jest.

  Asia walczyć z przegraną Andrade/Kowalkiewicz nie będzie bo to bezsensu rankingowo, bardziej z Gadelhą, tak jak wyżej napisano. Klaudiusz wykończony cięciami wagi i kontuzjami, jakieś dziwne zmiany kampów. Powinien być easy win. Ale z sędziami nigdy nie wiadomo, jak Asia odczeka, to pewnie się doczeka jak Andrade/Karolina weźmie pas od Namajunas.

 3. "Dla mnie nadal pozostaje najlepszą zawodniczką w swojej dywizji. Moim zdaniem niebawem ponownie zostanie mistrzynią. Myślę, że to tylko kwestia czasu, bo ma potencjał i głód, aby to osiągnąć." Jose Aldo

 4. @up

  Kogo to kurwa obchodzi? Dział wyznawców jest dwa piętra niżej.

  Co do Aśki aktorki, poczeka ponad pół roku dlatego tak gada, że następny pojedynek o złoto, każdy inny dostałby kopa w dupę, ale z Danką ma układy, więc tak to rozłożą, że odpocznie pół roku i dostanie to co chce.

 5. @up

  Kogo to kurwa obchodzi? Dział wyznawców jest dwa piętra niżej.

  Co do Aśki aktorki, poczeka ponad pół roku dlatego tak gada, że następny pojedynek o złoto, każdy inny dostałby kopa w dupę, ale z Danką ma układy, więc tak to rozłożą, że odpocznie pół roku i dostanie to co chce.

 6. bardziej z Gadelhą, tak jak wyżej napisano. Klaudiusz wykończony cięciami wagi i kontuzjami, jakieś dziwne zmiany kampów.

  ona nie tylko campy ma dziwne

  P.S. Aśka nie da jej 2 walki, przez pierdolenie po TUFie

 7. QŃ. Jak Kowalkiewicz z Andrade walczą 8 września, a Namajunas ma walczyć pod koniec roku, to mogłaby walczyć ze zwycięzcą z tego starcia. Terminem mógłby być 29 grudnia. To 3,5 miesiąca różnicy. Aśce dałbym jeszcze jedno starcie, np. z Felice Herrig. Herrig ma w UFC 5-2. Przegrała tylko z VanZant i Kowalkiewicz. Nigdy nie została skończona. Jędrzejczyk chce teraz odpocząć, ale np. w grudniu mogłaby z nią zawalczyć. Chyba, że chce czekać na walkę o pas do kwietnia 2019?

 8. ona nie tylko campy ma dziwne

  P.S. Aśka nie da jej 2 walki, przez pierdolenie po TUFie

  QŃ. Jak Kowalkiewicz z Andrade walczą 8 września, a Namajunas ma walczyć pod koniec roku, to mogłaby walczyć ze zwycięzcą z tego starcia. Terminem mógłby być 29 grudnia. To 3,5 miesiąca różnicy. Aśce dałbym jeszcze jedno starcie, np. z Felice Herrig. Herrig ma w UFC 5-2. Przegrała tylko z VanZant i Kowalkiewicz. Nigdy nie została skończona. Jędrzejczyk chce teraz odpocząć, ale np. w grudniu mogłaby z nią zawalczyć. Chyba, że chce czekać na walkę o pas do kwietnia 2019?

  Herrig ma walczyć z Waterson.

  Tak sobie pomyślałem, i :

  1. Daru w podcascie mówił,że muszą często trzymać ją z dala od gymu, i robią z nią więcej s/c ze względu na robienie wagi, i ma dużo mniej czasu na poprawę, korektę umiejętności, gdyż większość energii i czasu idzie na tłuczenie kilogramów.

  2. Jeśli Daru to wie to i wie to i Joanna, dlatego przewiduje dłuższą przerwę na poprawę/korektę umiejętności.

  3. Asia ma teraz kilka tygodni PR-u. Nie sądzę, żeby miała zawalczyć w tym roku.

  4. Ona ma już wyjebane na amerykańskich sponsorów, czemu dała wyraz w swoim wywiedzie po walce z Torres (Reebok z Polski), przykryła czapką Monstera i Body Armor, bo Waterson ma nowy kontrakt z Body Armor, a Monster zaczął sponsorować Namajunas. Czy Asia nie jest ambasadorką Disneya w Europie od niedawna? Myślę, że etap "amerykańskiego  snu" jest skończony, sama widzi, że jej przyszłość to Polska i Europa.

  5. UFC chyba porzuciło nadzieję co do jej dalszych losów jeszcze przed 2 walką z Namjunas, plus dodatkowo ta dziwna narracja po drugiej walce z Namajunas i tym słynnym obaleniem, które wygrało Namajunas 5 rundę (zdechła kondycyjnie i leżała na Aśce, która tłukła ją po czasce),sorry hejtery, ale to było absurdalne. Cokolwiek będzie planowało UFC to nie będzie na korzyść Aśki,

  6.Ten dziwny tekst o trzecim starciu z ust Barry'ego, kiedy nikt o to nie prosi, mówi jasno, że oni wiedzą, że Asia jak znajdzie kilka miesięcy na dalszy rozwój umiejętności to Namajunas przejebie. Dlatego im szybciej tym lepiej.

  zapomnij Asiu teraz Karo Kowalkiewicz idzie po pas :heart::heart: , Ty nie zasługujesz

  Karolina w 2017 i 2018 wygrała z karlicą oraz bodybuilderką będącą numerem 9 w dywizji, Asia pokonała nr 5 tydzień temu i nr 2 w I poł. 2017. Jeśli Karola wygra z Kafarem to tak jak najbardziej ale w tym momencie nie zasługuje dlatego walczy z Kafarem.

 9. Wierzę i wiem ? to chyba dwie sprzeczności ? :eddieconspiracy:

  a tak poza tym to dalej jej się nie należy walka o pas ::jondance::ale kto wie – Jędrzejczyk to przecież podlizus , więc może wybłaga kolejne z góry przegrane starcie z Namajunas :mamed:

 10. Cokolwiek będzie planowało UFC to nie będzie na korzyść Aśki,

  Danka z pilnującego bramy pitbulla u braci Ferrita przekształcił się w jojczącego jamniora przed szklanymi drzwiami WME-IMG(z tego co kojarzę, to nie był w stanie nawet obronić kilkiu marnych stanowisk pracy w UFC GYM osobom,  którym po zostawieniu zdrowia w oktagonie obiecał prace do emerytury… a teraz imho decyduje insta, wyciągam takie wnioski po ostatnich rewanżach:???: i tk to będzie wyglądało – patrz wywiad pstatni TJ u Schauba

 11. Danka z pilnującego bramy pitbulla u braci Ferrita przekształcił się w jojczącego jamniora przed szklanymi drzwiami WME-IMG(z tego co kojarzę, to nie był w stanie nawet obronić kilkiu marnych stanowisk pracy w UFC GYM osobom, którym po zostawieniu zdrowia w oktagonie obiecał prace do emerytury… a teraz imho decyduje insta, wyciągam takie wnioski po ostatnich rewanżach:???: i tk to będzie wyglądało – patrz wywiad pstatni TJ u Schauba

  Może i tak, dlatego to co gada Asia o Łysym to biorę z dystansem, a co wymślą korposzczury z WME-IMG to wiedzą tylko oni. Łysy to tylko posłaniec.

 12. Łysy to tylko posłaniec.

  Chyba nie. WME-IMG jest właścicielem. Mają jakiś ogólny zamysł na firmę, ale do kierowania tym tak, aby przynosiło dochody, bo po to kupili UFC, jest  Dana. I on podejmuje większość ważnych decyzji w mojej opinii.

 13. Łysy to tylko posłaniec.

  on już szuka pracy gdzie indziej("Zarobi w chuj pieniędzy. Tak, kurwa, dużo, że mógłby jak najbardziej być współudziałowcem.") tak to dla mnie wygląda, z alfonsa staje się popychadłem… miernoty. UFC to dzisiaj bezwzględna korporacja jakby ktoś myślał o sporcie to odsyłam na mistrzostwa europy w Berlinie…

 14. Moja ostatnia walka była półtorej tygodnia temu,

  Wypadałoby by dodać informację – "wymowa, pisownia oryginalna" 😉

 15. QŃ. Jak Kowalkiewicz z Andrade walczą 8 września, a Namajunas ma walczyć pod koniec roku, to mogłaby walczyć ze zwycięzcą z tego starcia. Terminem mógłby być 29 grudnia. To 3,5 miesiąca różnicy. Aśce dałbym jeszcze jedno starcie, np. z Felice Herrig. Herrig ma w UFC 5-2. Przegrała tylko z VanZant i Kowalkiewicz. Nigdy nie została skończona. Jędrzejczyk chce teraz odpocząć, ale np. w grudniu mogłaby z nią zawalczyć. Chyba, że chce czekać na walkę o pas do kwietnia 2019?

  Jeśli Suarez wygra z Esparzą na 228, to najprawdopodobniej ona stanie naprzeciwko Asi.

 16. Obecnie dwóch szwdow przy każdym poście pierdoli głupoty

  Szkoda ze dołączyła do tego Joanna

  Może mniej pierdolenia więcej pracy a wyniki same się obronią i nie będzie trzeba szczekać na gębie

 17. Najpierw Namajunas – Andrade/Kowalkiewicz. Potem zobaczymy co będzie, bo nie chciałbym w tak krótkim odstępie oglądać trylogię z Rose

 18. Jeśli Suarez wygra z Esparzą na 228, to najprawdopodobniej ona stanie naprzeciwko Asi

  Pisalem o tym jako jedyny ostatnio i naprawde to jest bardzo dobra opcja!

 19. Pisalem o tym jako jedyny ostatnio i naprawde to jest bardzo dobra opcja!

  Najprawdopodobniej jedyna, jak Suarez wygra to myślę, że wskoczy na #5 i będzie miała 4 wygrane pod rząd. No ewentualnie z przegraną z pojedynku Andrade/Kowalkiewicz ale to mi się wierzyć nie chce.

 20. Jeśli Suarez wygra z Esparzą na 228, to najprawdopodobniej ona stanie naprzeciwko Asi.

  jesli Karola wygra, to ona dostanie ts'a

  :redford:

 21. Obecnie dwóch szwdow przy każdym poście pierdoli głupoty

  Szkoda ze dołączyła do tego Joanna

  Może mniej pierdolenia więcej pracy a wyniki same się obronią i nie będzie trzeba szczekać na gębie

  :jon:

  wygrała walkę tydzień temu jakbyś nie zauważył

 22. Najprawdopodobniej jedyna, jak Suarez wygra to myślę, że wskoczy na #5 i będzie miała 4 wygrane pod rząd. No ewentualnie z przegraną z pojedynku Andrade/Kowalkiewicz ale to mi się wierzyć nie chce.

  Dlaczego? Walczą na tej samej gali, cos w tym jest. Jeśli Suarez miałaby wskoczyć do top5 to Karolina dla niej to chyba najłatwiejsza przeciwniczka.

 23. Dlaczego? Walczą na tej samej gali, cos w tym jest. Jeśli Suarez miałaby wskoczyć do top5 to Karolina dla niej to chyba najłatwiejsza przeciwniczka.

  Mówiąc o przegranej pojedynku Andrade/Kowalkiewicz chodziło mi o Asię, nie Suarez 😉

  Andrade vs Kowalkiewicz wygrana o pas.

  Suarez(jeśli wygra) vs Asia o prawo do walki o pas.

 24. Mówiąc o przegranej pojedynku Andrade/Kowalkiewicz chodziło mi o Asię, nie Suarez 😉

  Andrade vs Kowalkiewicz wygrana o pas.

  Suarez(jeśli wygra) vs Asia o prawo do walki o pas.

  Tak to logiczne, ale stylistycznie  Asia to koszmar dla Suarez. Nie jestem pewien czy UFC chce wykoleić kolejny pociąg. Gdyby kierowali się logiką, Andrade już dawno walczyłaby o pas a tak wysłali Karolę z misją ratunkową.

 25. Teoretycznie tak ale Suarez to Khabib w spódnicy. Wg mnie byłaby to ciężka walka dla Joanny.

  Przeciwniczki Tatiany  w UFC:

  1. Chel-c Bailey – totalny nołnejm,cholere wie co za styl

  2. JJ Aldrich – stójkowiczka

  3. Kate Jackson – stójkowiczka

  4. Cooper – bokserka,stójkowiczka

  5.Pereira – mała grapplerka bez zapasów.

  6. Grasso – bokserka stójkowiczka

  Esparza zweryfikuje Suarez, Suarez ma przewagę bo jest większa i prawdopodobnie silniejsza fizycznie, więc faworytka. Asia to koszmarne zestawienie dla Suarez.

 26. Suarez(jeśli wygra) vs Asia o prawo do walki o pas.

  Nr 1 rankingu nie jest gatekeeperem aby weryfikować Suarez, więc raczej to będzie…

 27. Gadelha przez cyc-choke.

  To zdjątko klaudiusza(imho najbardziej discopolowe w historii mma) i dźwięk z poniższego filmiku "zrobiły mi dzisiaj dzień"

 28. Chyba pryndzej tymczasowy JJ Torpeda zostanie miszczynią, skoro Różyczek Pinokio, na którym mogłem zarobić che robić dłuższe wakacje podobno. A Tecia niech odda moje Pisiont złotych, które postawiłem na nią z nadzieją, że rozpiździ JJ Torpedę!!!

 29. Chyba nie. WME-IMG jest właścicielem. Mają jakiś ogólny zamysł na firmę, ale do kierowania tym tak, aby przynosiło dochody, bo po to kupili UFC, jest  Dana. I on podejmuje większość ważnych decyzji w mojej opinii.

  Może i tak, ale moim zdaniem bardzo mocno nagina się w kierunku właścicieli i aktualnie kieruje wszystkim tak, by rozrywka dominowała nad walorami sportowymi. Myślę, że tam na górze trzymają go krótko i rozliczają tylko z wyników. Także ma wolną rękę, ale pewnie tylko dopóki broni się to w liczbach. Nawet jeśli nie jest to do końca z jego własną wizją UFC.

 30. Także ma wolną rękę, ale pewnie tylko dopóki broni się to w liczbach. Nawet jeśli nie jest to do końca z jego własną wizją UFC.

  W zasadzie to miałem na myśli. Nikt w koncernu zapewne nie wtrąca się w jakieś sprawy kontraktowe itp. bzdety, no może poza kontraktem Conora. I pewnie też nikt nie musi Dance mówić, żeby robił trochę cyrku, bo to się dobrze sprzedaje. On to sam wie. Zresztą on lubi trochę cyrku.

  SPOILER
  Nie tyle co Kawul, ale lubi. :mamed:

 31. :jon:

  wygrała walkę tydzień temu jakbyś nie zauważył

  I co jedna wygrana i już znowu walka o pas??

  A niech dostanie kolejny wpierdol i wypadnie na wieki wieków z pretendentów

  Tam jest więcej chętnych do walki o pas poza Joanna

 32. I co jedna wygrana i już znowu walka o pas??

  A niech dostanie kolejny wpierdol i wypadnie na wieki wieków z pretendentów

  Tam jest więcej chętnych do walki o pas poza Joanna

  no niesamowite kto by pomyślał.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.