Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk w programie Uwaga! Kulisy Sławy dziś o 19:45 na TVN

39 KOMENTARZE

 1. "Bestia" słabe, ale "Polska Królowa Przemocy"? Nieźle, ale tvn na pewno da radę stworzyć jeszcze bardziej absurdalne farmazony 🙂

  Swoją drogą "Polska Królowa Przemocy" – skrót "PKP" jako ksywa, czy karuzela zjebania może się kręcić jeszcze szybciej?

 2. cypher

  Polska Królowa Przemocy? Że co kuerwa?

  :joer:

  Ja tam zawsze nazywam Aśkę Polską Królową Przemocy. I Jeszcze Oprawca-Zabijacz, ale to rzadziej.

 3. Zbulwersowani tak jak gdyby pierwszy raz zetkneli sie z TVN :lol:. Okreslenie Polska Krolowa Przemocy bardzo, ale to bardzo mi sie podoba, bo w jakims sensie jest prawdziwe. Asia niewatpliwie jest krolowa, jest tez przeciez bez watpienia Polka, ktora to co jej sie nalezy wydarla i broni przemoca, a nie w drodze negocjacji.

 4. Znając TVN zmontowali to tak że jeszcze wątek Asłana gdzieś tam wcisną i jak starczy czasu to może coś o kibolach Stomilu. TVN inaczej nie potrafi:evil:

 5. Powinni pokazać jej najlepsze gimbazyjne spiny z Gadelhą z TUFa :p

 6. czy ten program wymaga autoryzacji? Bo podejrzewam, że to wszystko jest tak pięknie ułożone by nawet moja babcia oderwała się od kolacji i spojrzała co tam w tefałenie pokazują. Już nie mogę doczekać się analiz wyników oglądalności tego programu.

 7. MegasamoaN

  Fani nazywają ją Bestią albo Polską Królową Przemocy

  Nie widziałem na forum takiego stwierdzenia :crazy:

  PS. Ma ktoś linka do Uwagi ?

 8. MegasamoaN

  Fani nazywają ją Bestią albo Polską Królową Przemocy

  Nie widziałem na forum takiego stwierdzenia :crazy:

  PS. Ma ktoś linka do Uwagi ?

 9. Nawet sympatycznie to wszystko wyszło z wyjątkiem tego faceta który zapowiadał ten materiał na początku używając kretyńskich określeń naszej mistrzyni i podsumował go na końcu mówiąc, że Aśka będzie bronić swojego tytułu w lipcu w Los Angeles… Rzetelność przede wszystkim :facepalm:

 10. Nawet sympatycznie to wszystko wyszło z wyjątkiem tego faceta który zapowiadał ten materiał na początku używając kretyńskich określeń naszej mistrzyni i podsumował go na końcu mówiąc, że Aśka będzie bronić swojego tytułu w lipcu w Los Angeles… Rzetelność przede wszystkim :facepalm:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.