Mimo dwóch porażek z rzędu Joanna Jędrzejczyk nie traci pewności siebie. Polka przed walką z Tecią Torres na UFC on FOX 30 wierzy, że od ponownego starcia o pas mistrzowski dzieli ją tylko pojedynek z Amerykanką.

Czuję i wiem, że wygrałam swoją ostatnią walkę. Za 2-3 miesiące powinnam rozmawiać już z Wami z pasem mistrzowskim na ramieniu. Ludzie mają marzenia, wyznaczają sobie cele, ale nie wkładają wymaganej pracy. Ja to zrobię. Sprawię, że wszystko co myślę się spełni. Prędzej czy później znowu będę mistrzynią kategorii słomkowej. Wtedy zobaczymy czy przejdę do kategorii wyżej.

Nie muszę nic nikomu udowadniać. Moja spuścizna jest wielka. Potwierdzę to wszystko w sobotę. O to właśnie chodzi. Jestem bardzo podekscytowana.

Po tym pojedynku zawalczę ponownie o tytuł. Dlatego tutaj jestem. Mogłam przejść do kategorii wyżej, ale najpierw potwierdzę swoją pozycję w walce z Tecią Torres i uzyskam szansę starcia o pas.

Pełna rozpiska gali z udziałem m.in. Dustina Poiriera, Eddiego Alvareza, Joanny Jędrzejczyk czy Jose Aldo dostępna jest TUTAJ.

Pełna oferta kursów bukmacherskich na najbliższą galę UFC dostępna TUTAJ.

3 KOMENTARZE

  1. Chyba zatruła się tymi samymi jagodami, co Gadelha :\ Nie wygrałaś walki z Rose, sorry.

  2. Głowa jest ważna w MMA, a Aśka nie zachowuje się od przegranej rozsądnie, choć ja ją odkąd interesuje się mma znam wkurzającą. No ale wracając do tematu, jeśli ciągle jest przekonana, że wygrała ostatnią walkę, ciekawe czy obejrzała pierwszą w końcu.. Może przegrać z Toress nie dlatego, że ma gorsze umiejetności,choć w ATT spadła, ale przez głowę

  3. Ojj grubo się tutaj porobiło. A tak odnośnie tematu przewodniego to co tej Aśce tak zależy na pójściu wagę wyżej. Przecież większe baby ją wymłócą. Niech lepiej zejdzie kobita na ziemię, zostanie w swojej wadze, niech odzyska pas i niech robi co tam chce…ale na chuj jej pchać się wagę wyżej?!? Ja wiem, że ciężko wagę robić i pewnie coraz bardziej się nie chce ale …. czy warto iść jej wyżej???

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.