Joanna Jędrzejczyk

Nowo mianowana mistrzyni kategorii do 52 kg. Joanna Jędrzejczyk w swej pierwszej obronie pasa, podejmować będzie Jessicę Pennę, byłą mistrzynię organizacji Invicta FC. W związku z tym wydarzeniem udzieliła wywiadu portalowi mmamania.com w którym odniosła się do zbliżającej się walki:

Każda walka będzie trudniejsza. Możesz być underdogiem, ale również pobić mistrza. To jest to co ja zrobiłam ostatnim razem. Z tego względu mam spory szacunek dla moich rywalek. Oczywiście wraz z trenerami mamy plany na tę walkę, jak na każdy bój, ale nigdy nie wiesz co się stanie w oktagonie. Więc musisz mieć inny plan, sekunda po sekundzie kiedy znajdujesz się w klatce.

Joanna wypowiedziała się również o umiejętnościach jej przyszłej przeciwniczki:

Jessica pracuje bardzo dobrze w parterze. Jej zapasy są dobre, ale nie aż tak dobre jak zapasy Carli. Sądzę, że potrafi lepiej boksować od Carli, ale też będzie próbowała mnie obalić –  zobaczymy. One tego nie osiągną, prawda? Pozostanę mistrzynią (śmiech).

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.