Wywiad z Joanną Jędrzejczyk po jej przylocie do Polski. Joanna w zeszły weekend obroniła pas przeciwko Valerie Letourneau na UFC 193.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3 KOMENTARZE

  1. Szczerze? To ja jestem prawie przekonany że ufc zawita do Polski. Mają polską mistrzynie. jeśli Kowalkiewicz dojdzie do walki z Jędrzejczyk ( co jest możliwe ) to ta walka nie może się nigdzie indziej odbyć. Poza tym mimo że karta pierwszej gali w Polsce była chujowa to ufc mówiło że gala udana ( no w sumie to co mieli mówić 😀 ). Ale teraz jest więcej wypromowanych i lepszych Polaków w ufc niż podczas gali w kwietniu. Jest Jędrzejczyk, Jotko, Grabowski, Fabiński, Kowalkiewicz. Moim zdaniem zobaczymy galę w Polsce na koniec roku 2016.

  2. Jędrzejczyk staje się marionetką UFC , gra , tańćzy i gada jak powinna i tyle . Zero charyzmy i swojego zdania . Schematyczność i frezezy do znudzenia , dobrze że w ringu jest wszystko ok chociaż

  3. mod skasował mój post bo ośmieliłem się na 2 słowa delikatnej krytyki Jędrzejrzyk ? precz z komuną

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.