Karolina Kowalkiewicz przegrała na UFC 228 przez brutalny nokaut w wykonaniu Jessici Andrade. Obie zawodniczki mierzyły się w przeszłości z byłą mistrzynią kategorii słomkowej, Joanną Jędrzejczyk, która na Twitterze oceniła występ Brazylijki oraz pocieszyła rodaczkę.

Jessica, co za występ! Ten sport jest nieprzewidywalny… Karolina, głowa do góry!

Przed walką z Andrade Jędrzejczyk nie wdawała się w konflikt z Brazylijką. Inaczej było w przypadku pojedynku z Kowalkiewicz. Wtedy też Polki nie szczędziły sobie ataków słownych czy intensywnych staredownów. Jak widać była mistrzyni potrafiła na chwilę zapomnieć o przeszłych konfliktach i zaoferowała kilka słów wsparcia dla byłej rywalki.

Nokaut w wykonaniu Andrade był jednym z najbardziej efektownych skończeń w historii kategorii słomkowej. Kowalkiewicz już zapowiedziała mocniejszy powrót do klatki UFC, na który z pewnością czekać będą fani z całego świata.

20 KOMENTARZE

 1. Akurat Jędrzejczyk zawsze kibicowała Kowalkiewicz, tylko Karolina nie kibicowała swojej rodaczce dwukrotnie jak Asia walczyła z Rose.

  Karolina chyba nigdy nie mogła się pogodzić z tym, że w Polsce zawsze będzie za Asią i złośliwie jej dogryzała, a Asia otwarcie 100 razy mocniej oddawała.

 2. Wygląda jak pocieszenie, a to porada techniczna 🙂 Trzymaj łeb do góry, żebyś widziała jak leco cepy :awesome:

 3. Po angielsku co to za pocieszenie do rodaczki, to tak jak janusz jedzie do inglandii i po pół roku wali językiem polskim z angielskimi słówkami, bo pozapominał.

  Ps. Jeszcze nie grali takiego hejtu, jestem pierwszy 😀

 4. Jędrzejczyk podczas transmisji na żywo na facebooku (od 8:50) powiedziała: "To jest ciekawa gala. Bardzo się cieszę, że walczy polska zawodniczka. Zawsze trzymam kciuki za Polaków.

  To jest bardzo ciekawa walka. Walczyłam z Jessicą Andrade półtora roku temu. Wiem, jaką jest silną zawodniczka, ale Karolina też ma bardzo duże szanse zwyciężyć w tym pojedynku. Jeżeli fajnie odrobiła lekcje i obejrzała kilka walk, (żeby wiedzieć), jak trzeba walczyć z Jessicą Andrade, która walczy bardzo specyficznie… Myślę, że i jedna, i druga zawodniczka może wygrać. Obie mają fajne asy w swoich rękawach. Wygra lepsza, ale zawsze trzymam kciuki za polskie drużyny, za polskich zawodników."

 5. Przecież to szydera ze strony pani Jędrzejczyk.

  No wlasnie. Ona juz trzymala glwoe w gorze i jak sie skonczylo widzielismy :crazy:

 6. Po angielsku co to za pocieszenie do rodaczki, to tak jak janusz jedzie do inglandii i po pół roku wali językiem polskim z angielskimi słówkami, bo pozapominał.

  Ps. Jeszcze nie grali takiego hejtu, jestem pierwszy 😀

  bez sensu zarzut, aska walczy w ufc nie ksw, ma fanow na calym swiecie, wiec chyba logiczne, ze tweetuje po angielsku, skoro organizacja w ktorej walczy jest w anglojezycznym kraju.

 7. lepsze byłyby reakcje"branży":jarolaugh:

  Wygląda jak pocieszenie, a to porada techniczna 🙂 Trzymaj łeb do góry, żebyś widziała jak leco cepy :awesome:

  Po angielsku co to za pocieszenie do rodaczki, to tak jak janusz jedzie do inglandii i po pół roku wali językiem polskim z angielskimi słówkami, bo pozapominał.

  Ps. Jeszcze nie grali takiego hejtu, jestem pierwszy 😀

  FAKE ; – )

  :beczka:

  uwielbiam to forum

 8. Da się, c'nie hejterzy? IMO to nie pocisk (np. trolling z gatunku "podnieś głowę i zbieraj więcej ciosów") tylko swoisty rodzaj pocieszenia, ale to już każdy oceni sam. Wszedłem na insta Karolci i w sumie nie było mi do śmiechu, może jest taka czy owaka (można by trochę mówić, ale tak samo można mówić o każdym!), ale szkoda było patrzeć jak przegrywa.

 9. Klasa… padłem. Chyba hipokryzja, w co drugim wywiadzie JJ jedzie na Karoline a teraz to.

  BTW ja też kibicowałem Rose bo to co Joanna prezentowała swoimi wypowiedziami o wymioty już mnie przyprawialo, miałem tylko nadzieję że JJ troche zmądrzeje po porażce ale jak widać po wypowiedziach w mediach niezbyt się to udało.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.