Jędrzejczyk

Oficjalne potwierdzenie naszych informacji o których pisaliśmy kilka dni temu. Najlepsza polska zawodniczka Joanną Jędrzejczyk będzie walczyła w FENie:

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie z dumą ogłosić, iż podpisała umowę na walki na naszych galach, najlepszej polskiej zawodniczki MMA i Muay Thai – Joanny Jędrzejczyk. Reprezentująca Arrachion Olsztyn zawodniczka debiutuje już na jednym z najbliższych wydarzeń.

To wielki sukces młodej organizacji, iż tak znakomita postać dołączy do naszego zespołu. Liczymy na świetne walki jakie do tej pory były jej udziałem. Jest to także zobowiązanie dla naszej organizacji, aby Joanna rozwijała się na swojej sportowej drodze, a rywalki były najlepszymi z możliwych.

Joanna Jędrzejczyk jest zdecydowanie największą kobiecą postacią polskich Sztuk Walki, a także jednym z najlepszych polskich sportowców przynoszących chwałę i splendor naszemu krajowi na międzynarodowych arenach. 26-letnia Joanna jest trzykrotną mistrzynią świata Muay Thai, a także niepokonaną zawodniczką MMA z zawodowym rekordem sześciu zwycięstw.

Niewątpliwie to jedna z najwybitniejszych postaci jakie tak młodej jak nasza organizacji udało się zaprosić do współpracy.

Zarząd FEN
Paweł Jóźwiak i Rafał Sawicki

18 KOMENTARZE

 1. Jak juz wczesniej pisalem swietna wiadomosc tak dla Joasi jak i dla kibiciow. Chodzi o wzgledy martketingowe. Jedrzeczyjczyk bedzie mogla pokazac se szerszej publicznosci a szersza publicznosc poznac Asie

 2. Najlepsza polska zawodniczka Joanną Jędrzejczyk

  Ale jak to najlepsza? Paweł? PAAAWEEEEEŁ!?

 3. @a_qwerty, Asia jest wyżej w rankingach i pokonała lepsze rywalki niż Karolina więc słusznie napisane że najlepsza. (Karola 9 na fightmatrix a Asia 3 w swoich wagach) 
  Dobrze, niech walczy i buduje dobry rekord pod juefsi.

 4. Co najważniejsze pokonała Karolinę.

  Jakieś dywagację są bezcelowe skoro było bezpośrednie starcie

 5. Moim zdaniem bez sensu jest porównywanie obu zawodniczek. Pierwsza sprawa to różne kategorie wagowe. Druga rzecz to, że nie było bezpośredniego starcia w zawodowym ringu a tylko wtedy byśmy wiedzieli która jest rzeczywiśćie lepsza. A powoływanie się na amatorskie zawody jest dość słabym argumentem. Kto uczestniczył, bądź wie jak wyglądają amatorskie zawody nie brał by tego jako wyznacznika kto jest lepszy. Ludzie jeżdzą na takie zawody przedewszystkim, żeby się obić, zdobyć doświadczenie, rzadko występują pełne przygotowania jak w przypadku do walk zawodowych, a co ważniejsze bardzo często trzeba się bić w kategoriach wyższych bo w Twojej akurat nie ma zawodników i mimo to zawodnicy biją się z przeciwnikami cięższymi o kilka kilogramów, mając świadomość jego przewagi i prawdopodobieństwo przegranej, ale mimo to chcą się sprawdzić.

  Dajcię sobie luzu, jedna jest mistrzynią KSW i najlepszą zawodniczką w 52,a druga najlepsza w 57 i niech idzie do UFC 🙂

 6.  Dobry krok dla FEN. Myślę, że najbardziej wartościowe nazwisko jakie teraz mają.

 7. Wreszcie FEN ma u siebie na prawdę dobre nazwisko. Niech Asia walczy i rozwija się tak dobrze jak dotychczas, a UFC się samo zgłosi.

 8. Ciekawe czy kontrakt uwzględnia zarówno walki w MT, jak i MMA. Walka z Chojnoską, albo Juśkiewicz raczej pewna i chyba w MT.

 9. Ja właśnie zastanawiam się jak rozwój organizacji przewiduje FEN. Czy chcą stopniowo dążyć do tego by wszystkie walki były w formule MMA, czy może będą mieszać formuły. Z tego co pamiętam to Joasia wspominała u Jurasa i Janisza, że na razie koniec z uderzanymi.

 10. Super info, to dobrze ze polska scena MMA jest na tyle duża że Asia i Karola mają gdzie walczyć i nie muszą koniecznie czegoś udowadniać, każda z dziewczyn ma swoją kategorię wagową i niech w tych kategoriach robią czystki, nie doprowadzajmy na siłę do pojedynku który tak na prawdę nie jest potrzebny.

 11. Asia się nie obija, możemy w tyn roku liczyć na rekord 8-0, a może i 9-0. Jeśli będzie to sierpniowy FEN w 3city, to pojawię się na 90%.

 12. Małe pytanie, czy Rafał Sawicki, to kuzyn brata Cipka? Krócej to pytanie brzmi tak: czy to kuzyn Materli 🙂
  Asia to naprawde fajna zawodniczka. Fajnie wyprowadza ciosy. Jest fajna. Jak kopie, to wysoko. Fajnie ze FEN ma ją u siebie. KSW za mało chcialo jej zaplacic, czy Asia za duzo chciala ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.