megakoks

Rewanż między Claudią Gadelhą a Joanną Jędrzejczyk już 8 lipca. Obie zawodniczki będą bohaterkami gali na której odbędzie się finał TUF-a, który obecnie jest transmitowany w telewizji. W niedawnej rozmowie z portalem Combate Claudia przyznała, że została skrupulatnie przebadana przez USADA na obecność nielegalnych substancji w jej organizmie. Problem polega na tym, że trzy testy, które przeszła, miały miejsce w przeciągu zaledwie pięciu dni. Gadelha przyznała, że po tej akcji chce, aby USADA zawędrowała do Polski sprawdzić czy Joanna Jędrzejczyk jest czysta, bo jak sama stwierdziła, nie jest co do tego przekonana.

Byłam testowana trzykrotnie w ciągu pięciu dni. Zaskoczyło mnie to. Przyleciałam do klubu zeszłego piątku i USADA była już na miejscu. Wychodziłam z domu we wtorek i USADA również do mnie zawitała. W czwartek znowu odwiedzili mój dom. Wydaje mi się, że muszę im w jakimś stopniu przeszkadzać. Czuję się mocna mentalnie oraz fizycznie. Wiem o tej walce od pół roku. Jestem na nią gotowa. To musiało przestraszyć niektórych tych ludzi. Chcę być testowana. W całości popieram sport bez dopingu, ale chcę też, by USADA poleciała do Polski by przetestować Joannę Jędrzejczyk, ponieważ jestem pewna, że nie była testowana.

Według oficjalnych danych USADA, w 2016 roku Gadelha testowana była czterokrotnie (w tym trzy razy w ciągu pięciu dni), a Jędrzejczyk trzykrotnie. Obie zawodniczki jednak nie szczędzą sobie komentarzy i oskarżeń odnośnie stosowania nielegalnego dopingu. Claudia nasyła na Joannę USADA, a Joanna sugeruje, że po wprowadzeniu nowych testów, Claudia się zmniejszyła.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

56 KOMENTARZE

 1. Cloud

  chcę też, by USADA poleciała do Polski by przetestować Joannę Jędrzejczyk, ponieważ jestem pewna, że nie była testowana.

  :facepalm: szkoda strzępić ryja.

 2. Ja tam sądzę, że jakieś łebki z USADA zostały wysłane do Brazylii i hotel był opłacony na pięć dni, więc zrobili trzy testy w ciągu pięciu dni i "hej, statystyki się zgadzają, spadamy".

 3. Cloud

  Ja tam sądzę, że jakieś łebki z USADA zostały wysłane do Brazylii i hotel był opłacony na pięć dni, więc zrobili trzy testy w ciągu pięciu dni i "hej, statystyki się zgadzają, spadamy".

  Pewnie bali się uciekań przez okno czy aresztowania przez jakiegoś policjanta w Nova Uniao 😀

 4. Wszyscy są na koksie. Jedni ładują więcej inni mniej, jedni mądrzej drudzy mniej rozważnie. Tyle w temacie.

 5. maras

  Pewnie bali się uciekań przez okno czy aresztowania przez jakiegoś policjanta w Nova Uniao 😀

  Pytanie – dlaczego nie dorwali jej, jak siedziała 2 miesiące w Nevadzie? Smarowane było grubo chyba…

  kaczka41

  Ładna, serio

  Ta co wystaje z prawej? Ciężko stwierdzić, może i niebrzydka.

 6. MysticBęben

  Ciężko stwierdzić, może i niebrzydka.

  E tam, ciężko…:
  [​IMG]

  E. To cyba ta zawodniczka co to o niej ostatnio pisano cuś na Rocksach. (nie chce mi sie sprawdzać)

 7. kaczka41

  Ładna, serio

  Ta co wystaje z prawej? Ciężko stwie

  kaczka41

  E tam, ciężko:
  [​IMG]

  Odwołuję :mamed: , bo zęby ładne i z oczu sympatyczna, ale chyba podbródek Gmocha…

 8. Czemu tłumaczenie Klaudiusza to że nie wierzy że Dżoana nie była testowana natomiast tytuł z super expressu mówi że wierzy że Dżoana jest na dopingu.

 9. Kto z dwójki Gadelha – Jędrzejczyk jest na dopingu, i czemu jest to Gadelha? Piękny temat na wypracowanie badz rozprawke

 10. MysticBęben

  Ta co wystaje z prawej? Ciężko stwie

  Odwołuję :mamed: , bo zęby ładne i z oczu sympatyczna, ale chyba podbródek Gmocha…

  Gdzie ten podbródek? Musisz mi to rozrysować jakoś….

  Spoiler
 11. Ale trzeba też sobie te 10% niepewności zostawić jeśli chodzi o taką sprawę jak doping. Wiadomo, oskarżać można każdego, ale świat MMA jest taki, że koksować można dopóki się nie wpadnie. Nie gadajcie, że ci co teraz wpadli to nie stosowali dopingu wcześniej. Dlatego owszem jako Polak w 90% wierzę, że Asia i większość polskich sportowców nie jest na dopingu i ta sprawa nas nie dotyczy, a jak jest to wystarczy przeczytać.

  Już tak poza konkursem. W życiu, mając naście lat nie uwierzyłbym, że Lance Armstrong stosuje doping. To był jeden z moich idoli, spieprzył mi pogląd(a właściwie uświadomił) na życie sportowca. I ……. w bombki strzelił wszystkie zapewnienia, że jest czysty.

 12. Klaudia nie wierzy ze Joanna nie jest na dopingu, ciekawe czy taka sama wiare poklada we wlasnej osobie:werdum:

 13. Tak naprawdę podkopuje USADA takimi tekstami.
  Teraz jak USADA przyjedzie do Niej,to powinni Jej za karę ogolić jaja.

 14. Temat o testowaniu Gadelhi staje się równie nudny co tematy o McGregorze z Mayweatherem. Nic się nie zmieniło, więc po cholerę o tym pisać?

 15. "W całości popieram sport bez dopingu, ale chcę też, by USADA poleciała do Polski by przetestować Joannę Jędrzejczyk"

  Mnie uczyli, że zdanie przed ale się nie liczy.

 16. Jebana hipokrytka.:facepalm: Jak ja jej kurwa nie lubię. Mimo to czuję przez skórę, że wygra z Jędrzejczyk. Obym się sromotnie mylił.

 17. respect

  Claudia jeżeli to czytasz to zamknij mordę.

  A jeżeli nie czyta to może pierdolić dalej? Strzał w stopę. :mamed:

 18. Paps

  A jeżeli nie czyta to może pierdolić dalej? Strzał w stopę. :mamed:

  Wszyscy czytają Cohones. Tu Cie mam cwaniaczku. 😎

 19. MysticBęben

  Pytanie – dlaczego nie dorwali jej, jak siedziała 2 miesiące w Nevadzie? Smarowane było grubo chyba…

  No właśnie też tego nie kumam.
  Tak samo każdy przyjazd na konferencję albo inną galę jako gość honorowy – jest w USA, badać ją do kurwy nędzy! I tam nie będzie cwaniaczków z CABMMA ani policjantów z maty

 20. F. Georgiew

  "W całości popieram sport bez dopingu, ale chcę też, by USADA poleciała do Polski by przetestować Joannę Jędrzejczyk"

  Mnie uczyli, że zdanie przed ale się nie liczy.

  Nie tylko Ciebie…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.