Powyżej przedstawiamy filmik sklejony ze zdjęć, które fani przesyłali na portale społecznościowe pokazując swoje wsparcie Joannie Jędrzejczyk przed jej walką z Carlą Esparzą. Do boju Aśka! Jesteśmy z Tobą!

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

21 KOMENTARZE

 1. Nie wiem czy to źle czy dobrze, ale czuje się jak przed kolejna walką Mameda, to znaczy jestem pewny wygranej Aśki.

 2. Ktoś zrobił takiego ekstra bucika z papieru ( przepraszam nie pamiętam kto dokładnie ) , a daliście w filmiku tylko zdjęcie planu tego papierzanego buta … 🙁 Shame on you !

 3. Niektóre zdjęcia sie powtarzały. Osobiście też się załapałem, tak jak praktycznie wszyscy którzy wzięli udział w tej akcji 🙂
  Cieszę się, że powstał materiał łączący wszystkie zdjęcia.

  Rocksi, wysyłać to teraz Asi, niech widzi, że ma w nas oparcie!

 4. czemu nie daliście do filmiku wszystkich zdjęć? nagłaśniacie, namawiacie, człowiek się stara zrobi zdjęcie, które wyszło za 50razem a Ci to olewają. Ehh  😀

 5. Deklarowalem udzial, przygotowalem zdjecie, ale jak zobaczylem te wszystkie zdjecia samych butow to zrezygnowalem. Calosc wyszla sympatycznie, ale chyba malo skutecznie i efektownie. Akcja dla Irokeza byla chyba w sumie bardziej udana mimo, ze stawka byla znaccznie nizsza. Przed obrona proponuje zeby kazdy uwiecznil jak imituje "Obcego" Joasi :wink:.

 6. Moje zdjęcie jest, wszystko sympatycznie, ale dla mnie jakoś tak bez mocy – mogliśmy się wszyscy lepiej postarać! Asia nam pokaże jak!

 7. Ja niestety musze sie zgodzić z mirkiem xD
  sprzedajne mmarocks wrzuciło chujowy obrazek mmaoctagon, a nie wrzucilo fotek swoich userów -.-

  :boystop:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.