Joanna Jędrzejczyk 2

Buty i hashtagi – z tego znana jest na portalach społecznościowych Joanna Jędrzejczyk. Użyjmy zatem tych elementów, by dodać jej nieco energii przed marcową walką o tytuł mistrzowski UFC!

Uczcijmy pierwszy, historyczny pojedynek zawodniczki z Polski o pas największej organizacji świata! W podziękowaniu za emocje, których dostarczała nam Asia organizujemy akcję wsparcia, która poniesie ją po mistrzowskie trofeum. Biorąc w niej udział, nie tylko wyrazicie swoje poparcie dla utalentowanej zawodniczki, ale też pomożecie w rozpropagowaniu jej nazwiska i przełomowej walki, pośród ludzi niezwiązanych jeszcze z MMA.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w zabawie? Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z ulubionym elementem ubioru Joasi – butami dowolnego typu, i kartką z wyrazami wsparcia dla polskiej zawodniczki. Następnie wrzuć je na swoje konta w mediach społecznościowych – Facebooku, Instagramie, bądź Twitterze wraz z hashtagiem #ChampsNewShoes. Pamiętajcie, by oznaczyć zdjęcie jako publiczne – inaczej będzie widoczne tylko dla Waszych znajomych. Zdjęcia redaktorów MMARocks, mogące posłużyć jako inspiracja, za moment powinny zacząć pojawiać się na portalach społecznościowych.

Hashtag jest kluczowy, gdyż na jego podstawie pod koniec akcji wyszukamy wszystkie zdjęcia i zmontujemy z nich filmik upamiętniający wydarzenie. Pamiętajcie, chodzi o coś więcej, niż dobrą zabawę. Jeśli będzie nas wystarczająco dużo, przyciągniemy dodatkową uwagę mediów i osób niezwiązanych ze sportem. Czas – start! War JJ!

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.