Joanna Jędrzejczyk na konferencji prasowej po gali UFC 211 powiedziała, że wygrana nad Jessicą Andrade była najlepszą w jej imponującej karierze:

„Tak, to był mój najlepszy występ, nawet jeśli jestem coraz starsza. Czuję ten ogień i chcę się dalej uczyć. Odkąd przeniosłem się do American Top Team, czuję, że jestem jak ptak który uciekł z klatki. Każdego dnia na treningach jestem bardzo wymagająca wobec siebie, możesz zapytać o to moich trenerów. Po mocnej sesji treningowej nie jestem szczęśliwa, ponieważ wiem, że mogę zrobić to lepiej lub zmienić coś, aby lepiej walczyć. Dlatego będę bronić tego pasa”

Polska mistrzyni mimo, że byłą w świetnym nastroju po wygranej nad Andrade, została zaskoczona pytaniem Ariela Helwaniego o odejście jej trenera Kami Berzaniego z ATT i nie była w stanie dokończyć konferencji prasowej:

„Naprawdę odchodzi? Nie wiedziałam o tym” zażartowała Jędrzejczyk” Jest naprawdę wyjątkową osobą. Nie chcę w tym momencie o tym rozmawiać” – przerwała wzruszona Jędrzejczyk,po czym wstała i ze łzami w oczach opuściła salę konferencyjną.

21 KOMENTARZE

 1. Widzę tezy z dupy się zaczynają.

  A może po prostu kumulacja emocji, dekompresja po wszystkim. do tego JJ to emocjonalna osoba dla której team jest jak druga rodzina. A jak widać polubiła ATT.

 2. A wiadomo dlaczego ten trener odchodzi? Może coś się wydarzyło przykrego i dlatego Asia tak zareagowała.

  Ploty ludzie plotą że może mu coś z pobytem w USA nie halo. Kiedyś o mały włos go nie deportowali bo wiza była coś nie tak.

  Być może odchodzi robić z Robbim. Lub coś innego….

 3. Widzę tezy z dupy się zaczynają.

  A może po prostu kumulacja emocji, dekompresja po wszystkim. do tego JJ to emocjonalna osoba dla której team jest jak druga rodzina. A jak widać polubiła ATT.

  Przecież to są zwykle jaja, czytam praktycznie tutaj wszystkie artykuły i zauważyłem głupia manie, że jak użytkownik z pasem od niebieskiego w górę coś chlapnie to nikt nic nie mówi i jest beka ale jak biały pas coś napisze co wam nie zagra to od razu się projecie

 4. Przecież to są zwykle jaja, czytam praktycznie tutaj wszystkie artykuły i zauważyłem głupia manie, że jak użytkownik z pasem od niebieskiego w grę coś chlapnie to nikt nic nie mówi i jest beka ale jak biały pas coś napisze co wam nie zagra to od razu się projecie

  Póki co najgłupszą tezą rzucił gość z czarnym pasem i chyba o to chodziło koledze wyżej.

 5. Ploty ludzie plotą że może mu coś z pobytem w USA nie halo. Kiedyś o mały włos go nie deportowali bo wiza była coś nie tak.

  Być może odchodzi robić z Robbim. Lub coś innego….

  "Woda w usta. Ale jest tu na forum ktoś kto wie wszystko na ten temat" @TYTUS  😉

 6. Póki co najgłupszą tezą rzucił gość z czarnym pasem i chyba o to chodziło koledze wyżej.

  No ta, ale wiesz o co biega

 7. Przecież to są zwykle jaja, czytam praktycznie tutaj wszystkie artykuły i zauważyłem głupia manie, że jak użytkownik z pasem od niebieskiego w górę coś chlapnie to nikt nic nie mówi i jest beka ale jak biały pas coś napisze co wam nie zagra to od razu się projecie

  No jaja jak kurwa berety.

  Po 1 jebie mnie to kto ma jaki pasek.

  Po 2 nawet nie zwracam na to uwagi.

 8. Moze odchodzi z jakiegos przykrego powodu, o ktorym Asia wie,a my nie? badzmy ludzmi, skoro Aska tak zareagowala to cos musi byc na rzeczy, przeciez widac jak na widelcu,ze postepy zrobila ogromne…

 9. Co do trenerow i otoczenia to chyba najwiecej wymsknelo sie Asi w tej rozmowie, choc przyznaje, ze przebrniecie przez nia bylo ciezkim doswiadczeniem.

 10. Płacz – normalna sprawa, Asia mówiła kiedyś, że po każdej walce płacze.

  Sherlocki z cohones wietrzą już seksaferę:deniro:

 11. Co do trenerow i otoczenia to chyba najwiecej wymsknelo sie Asi w tej rozmowie, choc przyznaje, ze przebrniecie przez nia bylo ciezkim doswiadczeniem.

  Obejrzałbym, ale odkąd zobaczyłem tego typa, jak zbudował sztuczne studio Ellen DeGeneres i wynajął aktorkę, która ją udawała, to dalej mam przerzuty i guzy od tego. Nie włączać bez zbroi z ołowiu….

 12. Co do trenerow i otoczenia to chyba najwiecej wymsknelo sie Asi w tej rozmowie, choc przyznaje, ze przebrniecie przez nia bylo ciezkim doswiadczeniem.

  Zrób streszczenie. 😉

 13. Co do trenerow i otoczenia to chyba najwiecej wymsknelo sie Asi w tej rozmowie, choc przyznaje, ze przebrniecie przez nia bylo ciezkim doswiadczeniem.

  Zrób streszczenie. 😉

  nie kaz nam tego sluchac

 14. Płacz – normalna sprawa, Asia mówiła kiedyś, że po każdej walce płacze.

  Sherlocki z cohones wietrzą już seksaferę:deniro:

  zasrani zboczeńcy wszystko do jednego sprowadzają. :siara:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.