Joanna Jędrzejczyk na konferencji prasowej po gali UFC 211 powiedziała, że wygrana nad Jessicą Andrade była najlepszą w jej imponującej karierze:

„Tak, to był mój najlepszy występ, nawet jeśli jestem coraz starsza. Czuję ten ogień i chcę się dalej uczyć. Odkąd przeniosłem się do American Top Team, czuję, że jestem jak ptak który uciekł z klatki. Każdego dnia na treningach jestem bardzo wymagająca wobec siebie, możesz zapytać o to moich trenerów. Po mocnej sesji treningowej nie jestem szczęśliwa, ponieważ wiem, że mogę zrobić to lepiej lub zmienić coś, aby lepiej walczyć. Dlatego będę bronić tego pasa”

Polska mistrzyni mimo, że byłą w świetnym nastroju po wygranej nad Andrade, została zaskoczona pytaniem Ariela Helwaniego o odejście jej trenera Kami Berzaniego z ATT i nie była w stanie dokończyć konferencji prasowej:

„Naprawdę odchodzi? Nie wiedziałam o tym” zażartowała Jędrzejczyk” Jest naprawdę wyjątkową osobą. Nie chcę w tym momencie o tym rozmawiać” – przerwała wzruszona Jędrzejczyk,po czym wstała i ze łzami w oczach opuściła salę konferencyjną.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.