Weteran MMA i były zawodnik organizacji KSW, Jesse Taylor po rocznym zawieszeniu spowodowanym wpadką dopingową został zwolniony z organizacji UFC.

Taylor po tym jak cierpliwie odczekał 12 miesięczny okres zawieszenia, nałożony na niego przez organizację USADA, został zwolniony z organizacji UFC. Zawodnik od samego początku twierdził, że jest niewinny a wpadka dopingowa spowodowana była zanieczyszczonym suplementem.

Antydopingowa organizacja USADA zawiesiła Jesse Taylora w październiku zeszłego roku za pozytywny wynik badania na zawartość antyestrogenu – klomifenu. Jest to lek hormonalny używany również przez sportowców używających farmakologicznego dopingu w celu złagodzenia jego skutków ubocznych. Amerykanin został zawieszony na 12 miesięcy i według informacji opublikowanych przez USADA zgodził się tą decyzją.

Taylor wpadł na teście przeprowadzony w okresie poza walkami. Z powodu pozytywnego wyniku został zdjęty z rozpiski gali UFC w Sydney na której miał zmierzyć się z Belalem Muhammadem. 35-letni Taylor (MMA 31-15) mógł wrócić do UFC już we wrześniu 2018 roku ale organizacja postanowiła zwolnić go z kontraktu.

View this post on Instagram

Enough is enough. UFC Is playing games with me. To be clear per USADA copy “low levels trace residuals of clomiphene” 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️wtf is that! For an out of comp test. Knuckleheads I passed the same test month prior (found in urine) And ALL of the exact same test before this..for those dorks that can’t admit I properly smashed them!! So why out of competition would I be taking low amounts of clomiphene (wouldn’t do shit anyways) 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️and just passed this test !! Obviously this is from a contaminated supplement and you think usada scientist can see this. The results which were never released points to that not to mention again passed the same test month prior. Why am I mad 😡 because for not doing anything I had to sit out a whole year not doing what I love, and making $ for me and my family. I thought officials and usada would see these obvious results but made me a SCAPEGOAT instead (once again TUF 7 🤔)Now I’m cleared to fight and still nothing. Meanwhile I’ll mention no names 🤔🤔 guys get caught for full on steroids and since they pay a lot of money through “due process” are cleared and allowed to fight. Yet again another fighter fails and oh it’s a dietary supp one fails for full on STEROIDS the night of the fight yet there cleared. I worked my ass off to get here through sheer hard work, sacrifice and for every fight passed my test(s). Countless win streaks and nothing and through a hole in the wall found my way back smashing the competition that stood in my way. I served my time for nothing and now await a fight and NOTHING. I do not deserve to be a substitute or replacement fighter while I’m a CONTENDER . I’ll not sit and be silent any longer over this bullshit political games and want a fight allready. I have options and will not sit and wait any longer. Get me a fight please @Ufc or let me go make a million dollars 💵. Let’s go 💰💰💰it’s been More Than a year now LET ME FUCKING fight and proper fight I deserve that. It’s been more than a year now. Your not only hurting me but my family as well. Now I release my fury. A proper fight LET ME OUT OF MY CAGE @danawhite #mma #ufc

A post shared by Jesse Taylor (@jtmoneymma) on

48 KOMENTARZE

 1. Ale powiedzcie mi tylko czy ja dobrze to rozumiem.

  Jakby go zwolnili od razu to mógłby zwinąć zabawki i powalczyć gdzieś w Europie, bo nie wiązałby go kontrakt.

  A tak to blokowali go przez rok żeby go wyj****, tak?

 2. Hahaha, nie ma to jak upierdolic kolesia, wiadomo business is business, ale mogliby pójść na rękę i go zwolnić w czasie zawieszenia

 3. Ale powiedzcie mi tylko czy ja dobrze to rozumiem.

  Jakby go zwolnili od razu to mógłby zwinąć zabawki i powalczyć gdzieś w Europie, bo nie wiązałby go kontrakt.

  A tak to blokowali go przez rok żeby go wyj****, tak?

  Tak dokładnie. Co gorsza Jesse w swojej naiwności poważnie liczył że po powrocie będzie miał szansę doczłapania się do walki o pas UFC i że będzie mieć w tym wsparcie organizacji 🙁

 4. Tak dokładnie. Co gorsza Jesse w swojej naiwności poważnie liczył że po powrocie będzie miał szansę doczłapania się do walki o pas UFC i że będzie mieć w tym wsparcie organizacji 🙁

  Zawsze lubiłem jego poczucie humoru.

 5. Moving forward though, Jesse sees a clear path to the title and insists there is only one man that can cause him any trouble. ‘I honestly think the only guy who gives me trouble match-up wise is the Champ – you look at guys like Covington, who I’ve wrestled before and I smoked. I think as long as I have good camps and smart match-ups then I really can move up the pile fairly quickly’ he said.

 6. Moving forward though, Jesse sees a clear path to the title and insists there is only one man that can cause him any trouble. ‘I honestly think the only guy who gives me trouble match-up wise is the Champ – you look at guys like Covington, who I’ve wrestled before and I smoked. I think as long as I have good camps and smart match-ups then I really can move up the pile fairly quickly’ he said.

  :waldeklaugh:

 7. Koleś mógłby pisać poradniki jak zjebać sobie karierę. IQ upośledzonego orangutana

  Sam jesteś kurwa upośledzony. Jesse to na prawdę spoko gość. Daruj sobie takie teksty.

 8. Sam jesteś kurwa upośledzony. Jesse to na prawdę spoko gość. Daruj sobie takie teksty.

  Jaki rage:awesome: Dla mnie to moron, który sobie dwukrotnie zmarnował karierę.

 9. to korporacyjna nauczka na przyszłość dla pozostałych – nie oszukiwać…

  Michał O. chyba już urodził, teraz jest na opiekuńczym więc ma ochronkę – nie można go tak sobie zwolnić

 10. Ten maras to jakiś forumowy prostak?

  Nie mów złego słowa na żadnego forumowicza, którego nie znasz, a pożyjesz dłużej… :beczka:

 11. Nie mów złego słowa na żadnego forumowicza, którego nie znasz, a pożyjesz dłużej… :beczka:

  Pytam! Na koncu był znak zapytania.

  Dlaczego forumowicze mogą tak chamsko obrażać zawodnikòw lub prowadzących wywiad redaktoròw ?

 12. Pytam! Na koncu był znak zapytania.

  Dlaczego forumowicze mogą tak chamsko obrażać zawodnikòw lub prowadzących wywiad redaktoròw ?

  Aha. Maras nie jest prostakiem, to wybitny strateg akurat. Co do obrażania – hmm, nie powinniśmy, ale czasem nie można inaczej skomentować rzeczywistości, nie stosując wiązanki przekleństw. Jak widzisz – mam żółtą kartkę. Dostałem ją za obrażanie zawodniczki, której się sporo wydawało. Mnie to wkurwiało, wyraziłem to, i dostałem ostrzeżenie. Jednak mimo agrwsywnosci miałem rację – od tamtej pory zgarnęła wpierdol właśnie dlatego, że nadal brakowało zmian. Więc czasem rzeczywiście forumowcy widzą więcej, i stąd frustracja. A ta może się objawić na wiele różnych sposobów.

 13. Ten maras to jakiś forumowy prostak?

  A daj spokój. Nikt tu gościa nie lubi, taki chłopek roztropek i jeszcze z najbardziej pokręconym fetyszem jaki możesz sobie wyobrazić. A Jesse może i spoko koleś, ale na mnie zawsze robił wrażenie lekko niedopieczonego.

 14. Aha. Maras nie jest prostakiem, to wybitny strateg akurat. Co do obrażania – hmm, nie powinniśmy, ale czasem nie można inaczej skomentować rzeczywistości, nie stosując wiązanki przekleństw. Jak widzisz – mam żółtą kartkę. Dostałem ją za obrażanie zawodniczki, której się sporo wydawało. Mnie to wkurwiało, wyraziłem to, i dostałem ostrzeżenie. Jednak mimo agrwsywnosci miałem rację – od tamtej pory zgarnęła wpierdol właśnie dlatego, że nadal brakowało zmian. Więc czasem rzeczywiście forumowcy widzą więcej, i stąd frustracja. A ta może się objawić na wiele różnych sposobów.

  Masz na mysli Joanne Jędrzejczyk

 15. A daj spokój. Nikt tu gościa nie lubi, taki chłopek roztropek i jeszcze z najbardziej pokręconym fetyszem jaki możesz sobie wyobrazić. A Jesse może i spoko koleś, ale na mnie zawsze robił wrażenie lekko niedopieczonego.

  Fetysze ?

 16. A daj spokój. Nikt tu gościa nie lubi, taki chłopek roztropek i jeszcze z najbardziej pokręconym fetyszem jaki możesz sobie wyobrazić. A Jesse może i spoko koleś, ale na mnie zawsze robił wrażenie lekko niedopieczonego.

  Ja lubię marasa. Nie jestem sam, z tego co się orientuję. Co do fetyszu – to raczej hobby. Wątpię, czy marasa seksualnie podniecają działa, czołgi i tankierki… :wow:

 17. Ja lubię marasa. Nie jestem sam, z tego co się orientuję. Co do fetyszu – to raczej hobby. Wątpię, czy marasa seksualnie podniecają działa, czołgi i tankierki… :wow:

  Czy mógłbyś się nie wtrącać? Ja tu łowię. Chyba, że to ja jestem zwierzyną. Łukasz to Ty?:korwinlaugh:

 18. Ja lubię marasa. Nie jestem sam, z tego co się orientuję. Co do fetyszu – to raczej hobby. Wątpię, czy marasa seksualnie podniecają działa, czołgi i tankierki… :wow:

  A z jakiej częsci Polski jest ?

 19. Czytam wpisy Dizel77 I rzuca na kolana jego wiedza I obycie z MMA

  No jest ogarnięty @dizel77 , mam nadzieję, że foszka na mnie nie rzucił zbytniego i nie dodał do ignorów :korwinlaugh:

  A co do Ciebie, to jak coś chcesz, to oznaczaj, nawet jak chcesz obrazić, a nie jakieś za plecami z partyzanta:boystop:

 20. No jest ogarnięty @dizel77 , mam nadzieję, że foszka na mnie nie rzucił zbytniego i nie dodał do ignorów :korwinlaugh:

  A co do Ciebie, to jak coś chcesz, to oznaczaj, nawet jak chcesz obrazić, a nie jakieś za plecami z partyzanta:boystop:

  Ok. Jak pogoda nad morzem?

 21. Ok. Jak pogoda nad morzem?

  A skąd mam wiedzieć? Spytaj Łukasza, może ma wolną kwaterę, to Ci zabookuje. Jedyne morze jakiego doświadczam to ocean ludzkiego spierdolenia, pełnybetonowych fal i dziwnych szarych srających "mew".

 22. A skąd mam wiedzieć? Spytaj Łukasza, może ma wolną kwaterę, to Ci zabookuje. Jedyne morze jakiego doświadczam to ocean ludzkiego spierdolenia, pełnybetonowych fal i dziwnych szarych srających "mew".

  To oni mnie wkręcali że jesteś ze Szczecina

 23. Jedyne morze jakiego doświadczam to ocean ludzkiego spierdolenia, pełnybetonowych fal.

  Mocne. Lepsze od tego pijaka Pilcha.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.