Fot: Esther Lin / MMAFighting

Znany w Polsce z porażki z Borysem Mańkowskim Jesse Taylor znalazł się w niezłych tarapatach.

Amerykańska Agencja Antydopingowa (USADA) poinformowała w środę, że zwycięzca 25. edycji The Ultimate Fightera potencjalnie naruszył politykę antydopingową. W próbce pobranej od Amerykanina w okresie poza zawodami, a dokładnie 22 sierpnia, wykryto niedozwoloną substancję.

UFC zdecydowało o usunięciu Taylora z karty walk gali UFC w Sydney, gdzie miał się zmierzyć z Belalem Muhammedem. Organizacja szuka zastępstwa dla tego drugiego.

34-letni Taylor ma ciekawą historię. Już w 2008 roku był blisko wygranej 7. edycji The Ultimate Fightera, ale usunięto go z programu z powodu nieodpowiedniego zachowania. Po 9-letniej tułaczce po przeróżnych organizacjach na całym świecie, wziął udział w 25. edycji TUF-a, gdzie poddaniem na Dhiego Limie zagwarantował sobie kontrakt z Ultimate Fighting Championship.

15 KOMENTARZE

 1. Jesse Taylor wpadł na dopingu

  Amerykańska Agencja Antydopingowa (USADA) poinformowała w środę, że zwycięzca 25. edycji The Ultimate Fightera potencjalnie naruszył politykę antydopingową.

  😆

 2. Znany w Polsce z porażki z Borysem Mańkowskim Jesse Taylo

  Ja pierdole, co wy ostatnio macie za dziwną manie pisania takich tekstów. Dzisiaj Taylor, kilka dni temu taki sam tekst o kimś innym, teraz nie pamietam kto to był. Sami robicie z ludzi Januszy.

 3. Czekam na filmik od K&L uświadamiający januszom że ich mistrz sayan nie dość,że leje weteranów ufc,byłych czempionów zwycięzców mitycznego Tuf-a to oni jeszcze do tego zażywają sterydy,nie to co w ksw,tu najlepsi smarują sie cebulą

 4. Ja pierdole, co wy ostatnio macie za dziwną manie pisania takich tekstów. Dzisiaj Taylor, kilka dni temu taki sam tekst o kimś innym, teraz nie pamietam kto to był. Sami robicie z ludzi Januszy.

  +

  Tytuly wywiadow na yt jak na mma.pl

 5. Powoli się zaczyna robić konkretna beka z tego całego UFC. Od momentu porażki Rondy jest równia pochyła.

 6. Powoli się zaczyna robić konkretna beka z tego całego UFC. Od momentu wprowadzenia usady i Conora jest chujnia z patatajnią,rozpierdol jak w ulu.

  mała korekta

 7. Przeciez ogladajac TUFa to bylo widac ze jest na bombie . Najstarszy a najlepsza forma fizyczna :DC:

  To na pewno dobre geny :rofl:

 8. USADA przyszła 4 miechy przed porażką Rondy.

  No dobra fajnie,dzięki naprawde doceniam.Zapytam tylko po co Ty mi o tym mówisz jak ja temu nigdzie nie przeczyłem ani twierdziłem że jest inaczej?