Jeff Monson (27-8-0) zmierzy się z Ibragimem Magomedovem (20-5-1) na rosyjskiej gali fightFORCE w St. Petersburgu, 28 lutego. Monson to znany zawodnik, były pretendent do pasa mistrzowskiego UFC, ostatnimi czasy będący główną atrakcją małych gal MMA. W 2008 stoczył 4 walki, z których 3 wygrał (z Rodriguezem, Ambrizem i Kerrem) i jedną przegrał (z Joshem Barnettem). Natomiast Magomedov to numer 9 wagi ciężkiej w Europie. Osobom, które nie śledzą europejskiej sceny MMA, Magomedov może się kojarzyć z walki z Mirko „Cro Copem” Filipovicem na PRIDE – Critical Countdown 2005, którą to przegrał przez TKO po otrzymaniu kopnięcia na wątrobę. Ibragim w 2008 roku stoczył tylko 2 walki – Z brazylijskim gigantem Zuluzinho i litewskim kickboxerem Konstantinem Gluhovem. Obie walki wygrał.

Cała rozpiska:

Ibragim Magomedov vs. Jeff Monson
Vladimir Zenin vs. Jameel Massouh
Julia Berezikova vs. Tevi Say
Stanislav Shushko vs. Daniel Cabrera
Vener Galiev vs. Josh Shockley
Telman Sherifov vs. Gabriel Garcia
Sultan Tikhayev vs. Jacob McClintock
Sergey Filimonov vs. Andrei Chagin

5 KOMENTARZE

  1. a monson nie został przypadkiem aresztowany jakos w ostatnich dniach … ?

  2. Poplątana sprawa jest z Monsonem. Został złapany ale najwyraźniej nic mu się nie stanie, bo w ostatnim wywiadzie (który został przeprowadzony już po „czynie”) wspominał o tym że w marcu ma walczyć w Japonii w Sengoku.

  3. Sprawa z Monsonem może być bardziej skomplikowana niż się wydaje,bo-odwołując się do informacji zawartych w zagranicznych serwisach-Jeff został ponownie aresztowany.Jest podejrzany o atak na swoją (byłą już) partnerkę.

  4. Zdradzał ją (Stephanie Trapani) z jakąś inną panną, a podobno został aresztowany bo po pijaku zdemolował swojej ” byłej ” mieszkanie… za to że mu wyrzuciła telefon przez okno z samochodu gdy się dowiedziała że ma romans… będzie ciężko, aby sfinalizować walkę z Magomedovem, wydaje mi się że za to co teraz Monson zrobił może beknąć

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.