Dwóch zawodników KSW zaoferowało swoje usługi do walki z Karolem Bedorfem na KSW 45 w Londynie. Jay Silva oraz Fernando Rodrigues Jr. szybko skomentowali post w mediach społecznościowych organizacji zgłaszając się do pojedynku z byłym mistrzem kategorii ciężkiej.

Jak wiemy to Santo Forte pozbawił tytułu mistrzowskiego Karola Bedorfa na gali KSW 37. Od tamtej pory jego bilans wynosi 1-2. Brazylijczyk przegrywał z m.in. Marcinem Różalskim. W ostatnim pojedynku zwyciężył on z Jamesem McSweeneyem na gali w Szwecji.

Silva zawalczył w kategorii ciężkiej na KSW 40, gdzie zmierzył się z krótkim wyprzedzeniem z Mariuszem Pudzianowskim. Co prawda zawodnik przegrał przez decyzję, lecz sprawił on niemałe problemy Pudzianowi. W ostatniej walce Jay pokonał Zsolta Balla na SBC 17.

Przy okazji ogłoszenia występu Bedorfa na KSW 45 organizacja nie potwierdziła jego rywala.

42 KOMENTARZE

 1. Reakcja Karola :beczka:. Santo Forte po dwóch szybkich wpierdolach i Silva który od chyba 5 lat nie wygrał walki.

 2. Ile razy można jeść tego samego kotleta?

  Spokojnie, jak komuś będzie się wydawało, że już nie może, że nie ma takiej opcji, bo przecież kotlet odgrzewany, jedzony, wysrywany był wiele razy. To ksw udowodni niedowiarkom, że tak owszem, można zrobić z łajna kotleta i opierdolić po raz setny, bo czemu nie? Trochę pomieszają z przyprawami to gówno i "Proszę zapraszam, częstujcie się moi mili, posrano do stołu. Smacznego!".

 3. :wow::wow: A czy zasługują sobie na walkę z Bedorfem?

  Chociaż z drugiej strony Bedorf mógłby chcieć zrewanżować się Rodriguesowi, jeśli najbliższa walka nie miałaby być o pas z De Friesem :zakręcony:.

 4. Fernando Fernandem, ma jednak na koncie wygraną z Karolem, ale kurwa mać Jay Silva :DC:

  Czy to jest możliwe, żeby w sterydowym szale nie wiedzieć co się gada?

  @TYTUS

 5. Fernando Fernandem, ma jednak na koncie wygraną z Karolem, ale kurwa mać Jay Silva :DC:

  Czy to jest możliwe, żeby w sterydowym szale nie wiedzieć co się gada?

  @TYTUS

  Możliwe

  Wie co gada ale sterydy nim sterują co ma ma powiedzieć :beczka:

 6. Jebaniutki, Jordan! Dobra forma, skoczny, silny, dobrze zbudowany, groźny. KSW jednak ma zawodników nie gorszych niż UFC, w dodatku można wybierać z wielu.

 7. Tak wielki mistrz jak Karol mógłby walczyc z nimi dwoma na jednej gali

  Podbijam. Zobaczyłbym taki tercet. Cała trójca na raz.

 8. Ale bylyby jaja, jakby Byczek Fernando znow ubil aktora :razz:jelen:

  Bedorf cos o rewanzu nawet slowa nie mowi XDDDD

 9. Wy się śmiejecie a mnie by nie zdziwiło jakby któryś z tych asów pojawił się na tej gali i to nawet z Bedorfem, bo tu nie chodzi o poziom sportowy, ale emocje, z jednym można zrobić wielki rewanż, a i Silva to przecież bardzo grozny rywal bo kiedyś pokonał Materlę…

 10. Ten nakoksowany jak piec kaflowy asfalt spłonie i roztopi się w rękach Króla w kilka sekund. Prawy highkick Karola to szpital św. Tomasza w Londynie, a lewego prostego boi się moje własne ja.

 11. Ten nakoksowany jak piec kaflowy asfalt spłonie i roztopi się w rękach Króla w kilka sekund. Prawy highkick Karola to szpital św. Tomasza w Londynie, a lewego prostego boi się moje własne ja.

  Zapomniałeś dodać "Szanowni Państwo" :jjsmile:

 12. Silva to musi walczyć za opłacenie hotelu i ewentualnie jeden ciepły posiłek bo inaczej się tego nie da wyjaśnić.

  Chyba, że rzeczywiście włodarze nadal wierzą, że duży, czarny i wytatuowany człowiek tak działa na wyobraźnię przeciętnego Janusza.

 13. Cytujac,  nawet jesli nieliteralnie, Martina Lewandowskiego : "Kwestia walki Bedorf – De Fries dotyczy wylacznie terminu". Mamy wiec pewnie wylacznie dwie opcje, walka Karol vs Philip w Londynie, albo popularne ostanio w szeregach zawodnikow KSW, ogloszenie kontraktu z inna organizacja. Grubo obstawiam opcje nr 1 i jestem nawet dosc ciekawy przebiegu i rozstrzygniecia tej walki.

 14. Tak. Hatef Moeil z UFD Gymu.

  aaaa, zaprezentował się w chuj tragicznie ale trzeba pamiętać, że wziął "walkę" na dwa dni przed występem.

  dżej silva na pewno jest w czołowej top 3.

 15. aaaa, zaprezentował się w chuj tragicznie ale trzeba pamiętać, że wziął "walkę" na dwa dni przed występem.

  dżej silva na pewno jest w czołowej top 3.

  Pozwolę sobie uzupełnić pozycję numer 2 Piliafasem.

 16. czy Jay Silva to najgorszy, zagraniczny zawodnik jakiego sciagnelo ksw?

  Znam conajmniej 50 innych gorszych ktorych sciagneli:crazy: Silva nie taki ogor. Jebnal Kaosa Cipkowi to juz nie ma wstydu:cool:

 17. Znam conajmniej 50 innych gorszych ktorych sciagneli:crazy: Silva nie taki ogor. Jebnal Kaosa Cipkowi to juz nie ma wstydu:cool:

  Nie dla Cipao:awesome:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.