jason_miller

Nie ma chyba w tym sporcie bardziej popadającego w konflikt z prawem zawodnika niż Jason „Mayhem” Miller. Jak poinformował plotkarski portal TZM, Jason tym razem znalazł się w więzieniu za styczniowe nabazgranie graffiti (wandalizm) na budynku salonu tatuażu. Najlepsze jednak jest to, że kaucja, która pozwoliłaby „Mayhemowi” wyjść na wolność, wyniosła aż milion dolarów! Kwota jest tak wysoka, ponieważ w trakcie tego aktu wandalizmu, Jason był na warunkowym zwolnieniu za poprzednie czyny i jego kartoteka jest już zbyt pokaźna by wypuszczać go za mniejsze kwoty. Zatem teoretycznie za niezbyt groźne dla otoczenia wykroczenie, Jason może słono zapłacić i nie chodzi tu (tylko) o kwestie finansowe.

Tym samym walka Millera na gali Venator we Włoszech, na której 21 maja miał zmierzyć się z Lukiem Barnattem, stoi pod znakiem zapytania. Nie wiadomo bowiem jak długo Jason spędzi za kratkami. To już drugi taki występek Millera od czasu jego zakontraktowania przez Venatora. W lutym został aresztowany zgodnie z podejrzeniem, że mógł kierować samochód będąc pod wpływem środków odurzających.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

38 KOMENTARZE

 1. meh, gość potrzebuje w chuj pomocy. tutaj małe przypomnienie jak Mayhem funkcjonował kiedyś. jeśli ktoś potrzebuje zobaczyć jak gość wygląda teraz, polecam jego twitter czy instagram… nie mogę tego pojąć. :O

 2. baju

  meh, gość potrzebuje w chuj pomocy. tutaj małe przypomnienie jak Mayhem funkcjonował kiedyś. jeśli ktoś potrzebuje zobaczyć jak gość wygląda teraz, polecam jego twitter czy instagram… nie mogę tego pojąć. :O

  często tam zaglądam i serio strasznie mu sie pojebało i dobre fumfle z drugiem najebusem horwichem

 3. Poznałem go w sumie w grze UFC na PS2, oglądałem "Zemstę na brutalu", lubiłem gościa. Incydenty z prawem i trochę ześwirowanie umniejszają go niestety w moich oczach. Można być pozytywnie pierdolnięty, jednak mu za mocno już pierdolnęło, za dużo głupich rzeczy robi.

 4. W sumie on już mnie niczym nie zdziwi.Kawał debila:applause:jak tak dalej pujdzie to chłop w końcu posiedzi na dłużej w pierdlu.Chociaż odpierdalał już lepsze akcje niż mazanie graffiti.

 5. Charles Bronson

  Przecież nic nie odjebał szczególnego, mazanie graffiti to jeszcze nie jest bycie popierdoleńcem.

  Przy takiej przeszłości to tak. Ale nawet jeśli, to w ogóle mazanie gdziekolwiek graffiti bez pozwolenia to niedo&@banie mózgowe. Wydaj kasę na elewację, by później jakiś debil przyszedł i w pięć sekund pomazał po niej.

 6. Cloud

  Przy takiej przeszłości to tak. Ale nawet jeśli, to w ogóle mazanie gdziekolwiek graffiti bez pozwolenia to niedo&@banie mózgowe. Wydaj kasę na elewację, by później jakiś debil przyszedł i w pięć sekund pomazał po niej.

  Wiadomo, że jest to zabronione, ale nie wiem, tak jak kradzieże sklepowe, najebanie kogoś na ulicy czy wyszczanie się pod krzakiem – rzeczy równie zabronione ale mieszczące się w moim systemie wartości i nie dziwią mnie, mimo że nie pochwalam.

 7. Przecież on nie zachowuje się jak zdrowy człowiek. Jak można byc na warunkowym i jeszcze zrobić taką pierdołę. Koleś albo jest naprawdę idiotą albo po prostu jest chory.

 8. Pechowiec…takiemu to zawsze wiatr w plecy i chuj w dupę.
  Wszystkie jego kłopoty tak naprawdę zaczęły się od tej partnerki, która nie mogła pojąć, że chłop ma w życiu sporo stresu i musi się czasem wyluzować.
  Okazała się konfidentką, która publicznie pierze domowe brudy i kabluje na policji iż Jason lubi jej czasem przypierdolić jakimś meblem kuchennym…co jest przecież zdrowe i całkowicie normalne.
  I kolejny porządny chłopak ma teraz przejebane przez babę…to zła kobieta była.

 9. Gdyby te jego graffiti jeszcze jakieś ładne były to można by go trochę żałować ale tylko trochę;P No ale niestety malunki też nie za piękne..

 10. Gdyby te jego graffiti jeszcze jakieś ładne były to można by go trochę żałować ale tylko trochę;P No ale niestety malunki też nie za piękne..

 11. d-amian-enp

  Chyba wiatr w oczy i chuj w plecy 😉

  kurde faktycznie, tak czułem że coś się nie do końca klei…

 12. d-amian-enp

  Chyba wiatr w oczy i chuj w plecy 😉

  kurde faktycznie, tak czułem że coś się nie do końca klei…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.