Jeden z niegdyś najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA, Jason Mayhem Miller, został skazany na rok więzienia. Były zawodnik takich organizacji jak UFC czy Strikeforce został pozbawiony wolności za wandalizm oraz za niezastosowanie się do zakazu zbliżania.

Wszystko stało się w październiku tamtego roku, kiedy to wszedł on na własność kobiety i dokonał tam zniszczeń. Mayhem miał zniszczyć stół, wyważyć drzwi domowe oraz do garażu. Zawodnik został aresztowany 19 października przez policję z Kalifornii.

Co ważne, gdy został aresztowany, miał on wyrok w zawieszeniu z listopada 2017 roku za przemoc domową. W przeszłości Miller miał więcej problemów z prawem. W 2015 roku wdał się on w bójkę z policjantami, a w 2014 roku w mediach społecznościowych na żywo pokazywał jak do jego domu wszedł SWAT Team.

Mayhem zadebiutował w MMA w kwietniu 1998 roku. Amerykanin nie walczył w klatce od gali Venator FC w Mediolanie, gdzie przegrał z Mattią Schiavolin w maju 2016 roku.

14 KOMENTARZE

  1. Lubie takich odszczepiencow, po roku odsiadki to juz w ogole bedzie rownia pochyla o ile tam nie zostanie na dluzej

  2. Mayhem to barwna postać w naszym MMA światku, ale i kiedyś mocny zawodnik, od zawsze wydawał się być lekko zwariowany :beczka: PDW Dżejson, rok to nie wyrok, odsiadka na sportowo!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.