Kontrowersyjny Jason ‚Mayhem’ Miller został wykreślony z rozpiski PLMMA 72, która 4 marca odbędzie się w Łomiankach. Jego niedoszły rywal – Wojciech Balejko stanie do walki z Wojciechem Orłowskim. 

Walka Millera (MMA 23-10 1NC) miała być main eventem gali organizowanej przez Mirosława Oknińskiego. „Mayhem” wrócił do walk w 2016 roku po kilkuletniej przerwie i na gali Venator w maju ubiegłego roku uległ przez poddanie w drugiej rundzie.

Aktualna rozpiska gali PLMMA 72: 

KARTA GŁÓWNA: 
57 kg: Piotr Kamiński vs. Mikołaj Kałuda – O mistrzostwo wagi muszej
84 kg: Marcin Naruszczka vs. TBA – O mistrzostwo wagi średniej
93 kg: Szymon Kołecki vs. Dariusz Kazimierczuk
70 kg: Marian Ziółkowski vs. Dragan Pesic – O mistrzostwo wagi lekkiej 
84 kg: Mateusz Piskorz vs. Leandro Bispo
84 kg: Paweł Bolanowski vs. Paweł „Trybson” Trybała
93 kg: Wojciech Orłowski vs. Wojciech Balejko
93 kg: Piotr Kalenik vs. Przemysław Biskup
66 kg: Damian Frankiewicz vs. Łukasz Ziółkowski – O mistrzostwo wagi piórkowej 

KARTA WSTĘPNA:
84 kg: Karol Linowski vs. Mihail Bureshkin
77 kg: Michał Tarabańka vs. Patryk Rogóż
70 kg: Damian Matwiejczuk vs. Piotr Niedzielko
57 kg: Adrian Biniecki vs. Igor Wojtas

22 KOMENTARZE

 1. Akurat w dzień kiedy dowiedziałem się, że ma tutaj zawalczyć. Szkoda, ciekawe gdzie zawalczy teraz. Oby nie wyszła informacja, że zrezygnował z walki bo Matt nie dostał kasy za ostatnią walkę… A może kaesdablju go podkupiło? 😉 W sumie nie byłbym zły, uważam że super zawodnik na galę przed Narodowym.

 2. Stare info. Miras juz dawno mowil ze Jason musial nagle wyleciec do USA z powodow rodzinnych i nie wiadomo kiedy wroci. Moze nigdy…

 3. Stare info. Miras juz dawno mowil ze Jason musial nagle wyleciec do USA z powodow rodzinnych i nie wiadomo kiedy wroci. Moze nigdy…

  Oficjalnie wykreślono go teraz 😉

 4. Taki Wojtas odbił się i jest na serii pięciu zwycięstw, a o pas w muszej walczą goście z rekordem 1-1 i 0-2 :siara:

 5. Od początku wydawało mi się to zbyt piękne aby było prawdziwe. Pewnie nie chciał przyjąć wynagrodzenia w słomce ptysiowej.

  Sprawdźcie sobie przeciwnika Kołeckiego. Pomijając rekord to wg sherdoga gość jest dwie kategorie wagowe niżej niż walka.

 6. Widze, ze Juras nie jest jedynym dinozaurem, ktorego ciagnie do powrotu. Ciekawe co z zapowiadana przez Okninskiego transmisja ?

 7. Miał być tak pięknie, a skończy się typowym PLMMA, czyli TBA, ogór, TBA, ogór… Ostatnio w Biedrze kupiłem słomkę z Brześcia, płacę więc wymagam, a tu Miras odwala maniane 😀

 8. Od początku wydawało mi się to zbyt piękne aby było prawdziwe. Pewnie nie chciał przyjąć wynagrodzenia w słomce ptysiowej.

  Sprawdźcie sobie przeciwnika Kołeckiego. Pomijając rekord to wg sherdoga gość jest dwie kategorie wagowe niżej niż walka.

  i dodatkowo ma 43 a rocznikowo nawet 44 lata :applause:Ogólnie jeśli tak mają wyglądać te zapowiadane duże gala PLMMA to ja dziękuję bo absolutnie nic ciekawego tutaj nie ma chyba, że za ciekawe ktoś uznaje walkę Ziółkowskiego z bałkańskim ogórkiem lub walkę "efektownego" Naruszczki zapewne również z ogórem

 9. Miller i Delfin szablozębny wyczuli , że Miras groszem nie śmierdzi. Posiedzieli tu pewnie chwilkę na koszt gospodarza i się ulotnili , wyczuwając delikatne bagienko.

 10. Dobrze chociaż, że nakręcili spot roku. FarMMA w reżyserii Mirka i duetem Miller&Horwich w rolach głównych rozpierdala system.

 11. Wróci na Narodowy, popykać się z Jurasem 😉

  To samo mialem mowic! Po ostatnich wypowiedziach Jurasa uwazam to za bardzo prawdopodobne :deniro:

 12. Miras płaci biletami to wiedza zwłaszcza zawodnicy plmma.

  Nie na koszt gospodarza – spali u niego na chacie.

  Poza tym po wycofaniu się Mata z fen to wycofanie Jansona  mnie nie dziwi.

  Zobaczyli co to Plama i spierdolili. I tyle.  I wydaje mi się że już nie wrócą

 13. Prawdopodobieństwo na walkę z Jurasem oceniam na jakieś 66,6 procenta 🙂 Jak pisałem we wcześniejszym wywiadzie – lepiej finansowo wychodzili na siedzeniu na Rozbracie w Poznaniu niż u Mirka 🙂 A Miller jest dość mocno konkretny i wkurza się na ściemki z hajsikiem 🙂

 14. Prawdopodobieństwo na walkę z Jurasem oceniam na jakieś 66,6 procenta 🙂 Jak pisałem we wcześniejszym wywiadzie – lepiej finansowo wychodzili na siedzeniu na Rozbracie w Poznaniu niż u Mirka 🙂 A Miller jest dość mocno konkretny i wkurza się na ściemki z hajsikiem 🙂

  W sumie zobaczyłbym go z Jurasem a kiedyś był temat Jasona z KSW tylko nie wiem czy w ogóle rozmowy były, Horwich coś tweetował z Millerem i Martinem Kawulskim.

 15. Wbrew niektórym pogłoskom – to naprawdę przekumaty i przesympatyczny koleś (choć dryndziarz z Poznania pewnie nie wspomina najmilej)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.