jason_miller

Nie ma chyba w tym sporcie bardziej popadającego w konflikt z prawem zawodnika niż Jason „Mayhem” Miller. Jak poinformowała niedawno gazeta OCR, Jason tym razem wdał się w kłótnię z dwiema kobietami w jednej z kalifornijskich resauracji. Według dziennikarza tej gazety, jedna z nich chciała spoliczkować Millera, a on w odwcie złapał tę kobietę i próbował ją uderzyć. W tym momencie wkroczyła ochrona przybytku i zainterweniowała, a Jason został sprowadzony do parteru. Gdy policja została wezwana na miejsce zdarzenia Jason na domiar złęgo napluł jednemu policjantowi w twarz. Po sprawdzeniu przez lekarza (z racji śladów na twarzy po interwencji ochrony restauracji), Miller został przetransportowany do więzienia. Rozprawa w związku z tym incydentem odbędzie się 8 sierpnia.

Dla 37-letniego Jasona, jest to tylko kolejna sprawa sądowa, bowiem bilans jego starć z wymiarem sprawiedliwości jest naprawdę imponujący. Pierwszy raz zawodnik ten został aresztowany 11 sierpnia 2013 roku za przemoc w rodzinie. Dwa tygodnie później został ponownie aresztowany za to samo przestępstwo. 9 października 2014 roku miał incydent z  całym oddziałem SWAT, kiedy to zwykłe przekazanie przez policję nakazu sądowego, eskalowało do wezwania posiłków, otoczenia domu Jasona przez policję i zaangażowania helikoptera. Ostatnim razem Jason został aresztowany za atak na policjanta z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Biuro szeryfa wydało wtedy oświadczenie w którym można było przeczytać, że dwóch policjantów usłyszało krzyk kobiety dochodzący z domu Millera; w środku napotkali agresywnego Jasona, który rzucał w nich ceramicznymi kaflami i wywijał sporej wielkości gaśnicą oraz metalową pałką, zanim wycofał się do ogródka. Policjanci potraktowali „Mayhema” paralizatorem, ale walka toczyła się jeszcze przez jakiś czas. Późniejsze śledztwo wykazało, że doszło do kłótni między Millerem a dwiema kobietami wewnątrz jego domu. Obie kobiety zostały przesłuchane, ale nie wyraziły chęci do współpracy. W marcu Jason znalazł się w więzieniu za nabazgranie graffiti na ścianie budynku salonu tatuażu. Kaucja wyniosła wtedy aż milion dolarów gdyż w trakcie tego aktu wandalizmu, Jason był na warunkowym zwolnieniu za poprzednie czyny.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

30 KOMENTARZE

 1. Cloud

  jedna z nich chciała spoliczkować Millera, a on w odwcie złapał tę kobietę i próbował ją uderzyć.

  No właśnie kobieta może jebnąć faceta, a gdy ten chce oddać to już nie można, bo że kobieta- dupa, cyki i że niby słabsza jednostka… Gdzie jest w takich sytuacjach równouprawnienie płci?

 2. Cloud

  Nie ma chyba w tym sporcie bardziej pojebanego zawodnika niż Jason "Mayhem" Miller

  Poprawiłem 😆

 3. Cloud

  Nie ma chyba w tym sporcie bardziej popadającego w konflikt z prawem zawodnika niż Jon Jones. Natomiast tym najbardziej popierdolonym jest Jason "Mayhem" Miller.

  Też trochę poprawiłem 😉

 4. Cloud

  W marcu Jason znalazł się w więzieniu za nabazgranie graffiti na ścianie budynku salonu tatuażu.

  :DC:
  [​IMG]

 5. Taran

  No właśnie kobieta może jebnąć faceta, a gdy ten chce oddać to już nie można, bo że kobieta- dupa, cyki i że niby słabsza jednostka… Gdzie jest w takich sytuacjach równouprawnienie płci?

  W dupie! I w cyckach

 6. Flaszke bym mógł z nim zrobić, późnej wyjść na miasto i niech się dzieje wola boża.

 7. m0nster

  Flaszke bym mógł z nim zrobić, późnej wyjść na miasto i niech się dzieje wola boża.

  Razem byście sobie pozabijali co nie?

 8. Najbardziej pechowy zawodnik…ciągle ma problemy nie ze swojej winy, przez te złośliwe i wredne babsztyle. Sympatyzuję z nim
  #FreeMayhem !!!

  Cloud

  Nie ma chyba w tym sporcie bardziej popadającego w konflikt z prawem zawodnika niż Jason "Mayhem" Miller

  Na pewno mocną konkurencją jest zawodnik znany niegdyś jako John Kopenhaaver, czyli War Machine. Ale ostatnio został w tyle 🙂

  Na wschodzie zaś ostro idą w tej konkurencji Aleks Emelianenko oraz oczywiście czarny koń Wiaczesław Datsik 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.