Krokami wielkimi jak stawka w tej grze zbliża się nabór zawodników, którzy gotowi są zmierzyć się w organizacji Wotore z innymi wojownikami i stanąć twarzą w twarz z ogromnym wyzwaniem.

Już 28 Października otwieramy listę najbardziej odważnych i walecznych kandydatów do zgarnięcia nagrody głównej turnieju – 50 tysięcy złotych*. Na zgłoszenia czekać będziemy do 29 Listopada i tego dnia przedstawimy listę 16-stu osób, które już wkrótce zawalczą jak na prawdziwych twardzieli przystało – na gołe pięści.

https://youtube.com/watch?v=2RCw4ZAgwJI

(Źródło: Wotore)

Krwawy pojedynek zweryfikuje kto zasłużył na nagrodę główną, a kto wróci do domu z niczym, jednak każdemu zawodnikowi już z tego miejsca gratulujemy odwagi i walecznego serca.

Zasady, klimat i atmosfera turnieju dostarczą wiele emocji nie tylko uczestnikom, ale również naszej publiczności, którą chcemy przeprosić za przesunięcie terminu z 4 na 18 Stycznia 2020. Wszystkie osoby, które zarejestrowały się na przedsprzedaż PPV do 27 Października, otrzymają darmowy dostęp tydzień przed walką, pomimo iż Organizator nie pobierał żadnych wpłat w związku z samą rejestracją.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w turnieju Wotore prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie:

Wotore jest organizacją promującą sztuki walki bez zabezpieczeń z pełnym wachlarzem technik obejmujących kopnięcia, uderzenia kolanem, ciosy łokciami, głową, gołymi pięściami, a także dźwignie na stawy, rzuty i obalenia.

* – Warunki przyznania nagrody zostały opisane w regulaminie turnieju na stronie

Facebook:

Instagram:

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.