Fot: instagram.com/thenotoriousmma/

Brett Okamoto z ESPN przygotował listę największych potencjalnych walk dla Conora McGregora (MMA 21-4)  i Jorge Masvidal (MMA 35-13) na rok 2020, o których możecie przeczytać tutaj.

Jednym z proponowanych zestawień była tam walka pomiędzy Conorem i Masvidalem.

Na zestawienia przedstawione na liście szybko zareagował sam McGregor, który napisał na Twitterze, że może zawalczyć z każdym wypisanym tam rywalem.

Masvidal nie omieszkał skomentować wpisu McGregora i napisał, żeby Irlandczyk przestał gadać, a zaczął działać.

Warto przypomnieć, że według szef klubu ATT, w którym trenuje Masvidal najlepszym z finansowego punktu widzenia zestawieniem dla Jorge byłoby właśnie starcie z Conorem.

Wszystkie walki dają duże pieniądze, ale każda inne. Jorge i jego drużyna dali do zrozumienia, że chcą walki, która zagwarantuje im najwięcej zer na wypłacie. Jak dla mnie największą finansowo walką zawsze będzie starcie z Conorem McGregorem. Jeśli więc to zależałoby ode mnie, dałbym mu walkę z Conorem.

Conor McGregor  zapowiedział niedawno, że wraca do UFC i zawalczy 18 stycznia w hali T-Mobile Arena w Las Vegas. Jednym z potencjalnych rywali dla Conora na powrót do UFC jest natomiast Donald Cerrone (MMA 36-12), ale na razie nic oficjalnie w sprawie tej walki nie zostało ogłoszone.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.