Jan Błachowicz nie zamierza dać o sobie zapomnieć mistrzowi kategorii półciężkiej, Jonowi JonesowiBłachowicz wierzy, że teraz nadszedł idealny moment na starcie z „Bonesem”, o czym mówił w wywiadzie z Arielem Helwanim z ESPN. Dzisiaj Polak w żartobliwy sposób zaczepił mistrza na Twitterze, wykorzystując wypowiedź Jona. Gdy ten spytał fanów kto jest gotowy na kolejny, błogosławiony dzień, Błachowicz znowu dał o sobie znać.

Kto jest gotowy na kolejny, błogosławiony dzień?

A kto jest gotowy na krwawy dzień, 2 listopada, w Madison Square Garden?

Od jakiegoś czasu Polak nie przestaje zabiegać o walkę z aktualnym mistrzem kategorii półciężkiej. Janek wie, że w tym momencie nie ma innych pretendentów, a super-walka ze Stipe Miociciem jest aktualnie mało prawdopodobna, ponieważ Jones nie chce przechodzić do kategorii ciężkiej. Jones już raz odpowiedział na „zaczepki” Błachowicza twierdząc, że wszyscy doskonale wiedzą co wydarzy się w ich potencjalnym pojedynku. Nadal jednak nie pojawiają się żadne informacje dotyczące takiej walki na UFC 244 w Madison Square Garden. Nie tak dawno Dana White wspomniał jedynie, że w Nowym Jorku zawalczą prawdopodobnie Kamaru Usman i Colby Covington.

UFC 244 odbędzie się 2 listopada w Nowym Jorku. Jones w przeszłości wspominał, że chce zawalczyć jeszcze w tym roku. Pojedynek z Polakiem wydawałby się więc idealną opcją dla Amerykanina. W ostatnim pojedynku Janek znokautował Luke’a Rockholda. W ostatnich 6 walkach jego bilans to 5-1. Uległ tylko Thiago Santosowi, byłemu pretendentowi do tytułu, który sprawił Jonesowi sporo problemów.

37 KOMENTARZE

 1. Dobrze dobrze jest jego czas i tyle, piękna walka piękny dzień dla Cohones, taka gwiazdka wczesna była by

 2. JJ jest obsrany. Czuć to w każdym jego ćwierknięciu. Boi się, że jak przyjmie left hook od Janka, to z jego ciemnych nozdrzy rozsypie się wokół oktagonu kilka gram koksu i Rogan oskarży go o dilowanie.

 3. To ma duży urok na pewien sposób, z początku Jan miał zbyt dużo respektu do przeciwników, a teraz zaczyna gnębić Jonesa

 4. Ale bedzie szał jak Jano wygra, im blizej do realizacji tej walki, co raz bardziej czuje ,ze Jano zrobi niespodzianke. Nie stawialbym kasy nigdy, ale 3 pas trzeba bedzie dorobic.

 5. Skoro do gali juz mniej niz 2 miesiace to kiedy UFC chce oglosic ten pojedynek ?

  Nie najwyzszy czas juz na to ?

  Nie ogłosi

 6. Kto jest gotowy na kolejny, błogosławiony dzień?

  Nasz Janek. A co kurwa myślisz, że DC zejdzie do LHW? :jimcarrey:

 7. Właśnie słuchałem wywiadu w którym Dan Hardy zapytał Dana White'a o Jones'a…

  Odpowiedź: Jan wydaje się odpowiednim przeciwnikiem. Po tym co pokazał w ostatniej walce i patrząc na jego miejsce w rankingu.

  Kurwa, zaczynam wierzyć…

  :no dawaj:

 8. Właśnie słuchałem wywiadu w którym Dan Hardy zapytał Dana White'a o Jones'a…

  Odpowiedź: Jan wydaje się odpowiednim przeciwnikiem. Po tym co pokazał w ostatniej walce i patrząc na jego miejsce w rankingu.

  Kurwa, zaczynam wierzyć…

  :no dawaj:

  Jakiś link?

 9. Pany, to się dzieje. Dana był tak zniecierpliwiony, że przerwał pytanie Hardy'ego i zaczął gadać o Janku. Let's go :antonio:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.