jan błachowicz jon jones

Jan Błachowicz błyskawicznie zareagował na ostatnie informacje o aresztowaniu Jona Jonesa. Polak, który jest jednym z głównych pretendentów do walki mistrzowskiej w wadze półciężkej UFC, opublikował krótką wiadomość dla „Bonesa”.

Daj spokój Jon, musisz znaleźć lepsze miejsce niż areszt, żeby się przede mną schować.

Amerykaninowi postawiono cztery zarzuty: za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości, posiadanie broni, brak ubezpieczenia samochodu oraz otwartą butelkę wódki. To nie pierwsze problemy z prawem mistrza wagi półciężkiej. Jones był w przeszłości karany za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie wypadków na drodze.

Jan Błachowicz jest ostatnio w świetnej formie, wygrał trzy walki z rzędu i plasuje się na 4. miejscu w rankingu UFC. Polak zabiega o upragnioną walkę mistrzowską z Jonesem. Po ostatnim zwycięstwie z Andersonem, Janek otwarcie rzucił wyzwanie przebywającemu na trybunach Jonesowi. Amerykanin w żywiołowy sposób zareagował na słowa Błachowicza, dając jasno do zrozumienia, że jest zainteresowany takowym pojedynkiem.

Aktualnie toczy się śledztwo w sprawie wykroczeń Jona Jonesa. UFC jeszcze nie zareagowało na obecną sytuację Amerykanina.

Zobacz więcej: Świetna fanowska zapowiedź promująca walkę Jana Błachowicza z Jonem Jonesem (WIDEO)

23 KOMENTARZE

 1. Janek w social mediach robi niewiarygodne postępy. Jeszcze rok temu napisałby po dwóch tygodniach coś w stylu "mam nadzieje, że to nic nie zmienia, obiecałeś, pamiętasz?". A tu jeb!

  :duckfap:

 2. Aktualnie toczy się śledztwo w sprawie wykroczeń Jona Jonesa. UFC jeszcze nie zareagowało na obecną sytuację Amerykanina.

  Zabierają mu pas i walka Janek vs Reyes, a JJ w zawieszenie.

 3. Zabierają mu pas i walka Janek vs Reyes, a JJ w zawieszenie.

  I co z tego? Kto ma większy rozgłos? Do momentu w którym Jan się nie zmierzy z czarnym idiota.. bo inaczej go nazwać nie można, będzie pół mistrzem. Ten czarny idiota wróci i znów narobi szumu że jest niepokonany. Jak można być aż tak nieogarnietym.. żeby w trakcie tej śmierdzącej epidemii, pandemii jak zwał tak zwał.. robić takie rzeczy. JAKIM TO TRZEBA BYC MOZGIEM. Dla nas Janek już jest mistrzem za te emocje które nam dostarczył, ale do momentu w którym czarny kretyn jest sprawny.. zawsze będzie niespełnionym zawodnikiem.. i nie mówcie kurwa że nie.

  Przepraszam moderacje..

  CO ZA ROK.

 4. I co z tego? Kto ma większy rozgłos? Do momentu w którym Jan się nie zmierzy z czarnym idiota.. bo inaczej go nazwać nie można, będzie pół mistrzem. Ten czarny idiota wróci i znów narobi szumu że jest niepokonany. Jak można być aż tak nieogarnietym.. żeby w trakcie tej śmierdzącej epidemii, pandemii jak zwał tak zwał.. robić takie rzeczy. JAKIM TO TRZEBA BYC MOZGIEM. Dla nas Janek już jest mistrzem za te emocje które nam dostarczył, ale do momentu w którym czarny kretyn jest sprawny.. zawsze będzie niespełnionym zawodnikiem.. i nie mówcie kurwa że nie.

  Przepraszam moderacje..

  CO ZA ROK.

  Panie wyluzuj z tymi kolorami.

  @torpedo to Ty ?

 5. Panie wyluzuj z tymi kolorami.

  @torpedo to Ty ?

  Nie torpedo, nie wiem nawet kto to jest.

  Już mam dość tego siedzenia w domu.. co rusz jakaś nowa dobra wiadomość.

 6. Brawo Janek. Pokazałeś mu gdzie pieprz rośnie… Wróć. Gdzie raki zimują.

  Okej, zadzwonimy do pana.

 7. Czemu on zawsze wygląda jakby był mocno ujebany marihuanen?

  Po prostu tak mocno ma wyjebane na wszystko, że sprawia takie wrażenie.

 8. fajnie, elegancko ale po co ten uśmieszek na końcu? nie lepiej by było wrzucić emotkę z cruzem :no dawaj:?

  Wszedłem tu napisać dokładnie to samo, ale mnie uprzedziłeś :childcry:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.